Publikováno Napsat komentář

NÁVOD // Plánovač fotoalba

Relaxujete při lepení fotoalba, ale nestíháte a skluz se hromadí? Chcete zrychlit proces příprav na lepení fotoalba? Chcete být více organizovaní? Tak přesně pro vás je vhodný plánovač fotoalba
Co je plánovač fotoalba?
Plánovač fotoalba má za úkol usnadňovat přípravu a organizaci vašeho fotoalba, zvlášť pokud jste ve skluzu jako já (aktuálně přesně půl roku, uff ..). Obsahuje dvoustranu s návrhy nejpoužívanějších kapes pro usnadnění zakreslování do tabulky s tečkami. Dále pak 54 nedatovaných pro plánování vašich stránek do fotoalba. Plánovat můžete nejen stránky do Project life alba, ale také klasické scrapbookové stránky, v případě že nezakreslíte kapsu. K dispozici je svázaný do kroužkové vazby a nebo jako nesvázaná náplň, kde máte možnost si plánovač ještě více přizpůsobit.

A jak plánovač používám já?

Pro loňské album jsem si tiskla papírky se vzory kapes a do nich kreslila a náplň plánovače (loňskou verzi) jsem používala teprve pro letošní album. Jelikož mám týden na jednu stranu v albu (někdy i na dvě), stačí mi jedna dvoustrana plánovače na celé 4 týdny. Nejdřív jsem měla jen náplň a fotky zvlášť v malém insta albu, ale toto řešení mi přestalo vyhovovat a tak jsem si do šanonu dokoupila eurofolie a fotky a materiály ukládám v nich. Do tabulky si, kromě umístění fotek na stránce, barevně zapisuji i velikosti, jak velké fotky si mám vytisknout.

Jak na náplň plánovače fotoalba?

Stačí vám obyčejný šanon, náplň, děrovačka a trocha šikovnosti. Já jsem si náplň plánovače dala do průhledného šanonu za pár korun, aby byl vidět design. Přidala jsem si, stejně jako loni, mezi jednotlivé listy eurofolie na fotky a úplně na konec prázdné linkované papíry na poznámky a jiné čmáranice.

A jak jsem si dala dohromady plánovač na příští rok? Na to se podívejte ve videu.

Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář