Publikováno Napsat komentář

PROJECT LIFE // Minimum ozdob & maximum fotek

Na narozeniny mého muže jsme podnikli výlet po Českých Budějovicích.  Samozřejmě jsem to musela pečlivě zdokumentovat a díky krásnému počasí a dobrým světelným podmínkám se nám povedly pěkné fotky. A protože jsem si nemohla vybrat, jakou fotku udělám velkou a jakou malou, rozhodla jsem se pro stránku plnou velkých fotek a s minimem zdobení.

Stránka s maximem velkých fotek se hodí pro fotky z jednoho dne nebo akce, které jsou světelně a barevně sladěné. Tahle stránka je úplným opakem journalingové stránky, kterou jsem vám ukazovala jako variantu k malému množství fotek.

Vybrala jsem si design Q na čtyři velké 10×15 fotky a dvě menší 10×10 fotky. Do třetí 10×10 kapsy přišla titulní kartička s ozdobou dortu. Na dozdobení stránky jsem použila dva štítky na popisky, dvě trefné samolepky a dvě kulaté kartonové ozdoby. Víc nebylo potřeba. Fotky mluví za vše.

Z druhé strany přišel náš týden 31, kdy jsme jeli pod stan. Pro naši skoro dvouleťačku to byl velký zážitek.

Použila jsem opět velké fotky, ale jednu 10×15 jsem vyměnila za kartičku se journalingem, kterou jsem doplnila roztomilým baťůžkem a geo tagem.

Titulní kartičku jsem opět seřízla na 10×10, vybrala jí velký nadpis a k tomu abecedou přidala podnadpis. A pak už jen tři kartonové ozdoby na velké fotky.

Při kolážování 10×10 fotek (kolážovala jsem v BeFunky) mi zbylo místo, a tak jsem si navíc přidala ještě neupravovaný výřez nás třech. Celou fotku jsem potom zesvětlila. Výřez jsem nalepila na fotku pomocí 3D čtverečků. Díky tomu, že je pozadí světlejší a výřez o pár stupínků tmavší ještě vynikl 3D efekt fotky.

A co vy? Máte raději minimalismus nebo si ve zdobení naopak libujete?

Použité produkty

 

 

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738