Publikováno Napsat komentář

MINIALBUM // Léto lásky 2. část

Prázdniny jsou fuč, ale léto ne, ještě tento týden mají být třicítky (jupí). Dokončila jsem svoje mini album Léto lásky.
Tentokrát vám chci ukázat několik vychytávek, které moje mini album obsahuje:

Visačka→ v minulém článku jsem vám ukázala, jak jsem použila visačku s fotkou a rámečkem. 

Překvápko→ vzala jsem si velikosti 23 cm x 9 cm, na dvou místech jsem papír přehnula, aby se stránky navzájem překrývaly a postupně nalepila 3 fotky, žádný text jsem tam nedávala. Ty fotky jsou samy o sobě tak krásné, že nebyl potřeba. Na závěr jsem přidala mašličku, která krásně doplní kouzlo fotek uvnitř.
        
         

     

             

       Sáček s flitrami → stačí si vzít nějaký menší průhledný sáček, např. od Báry, která v něm má kartičky. Dovnitř přilepíte fotku a vložíte flitry, já jsem si zvolila 4 druhy barev a vše jsem krásně zakryla washi páskou, která udrží i flitry uvnitř. A aby se mi vůbec na stránku mini alba vešel nějaký text, hezky jsem ho schovala pod fotku.
    
      


Harmonika  potřebovala jsem vložit 7 fotek na jeden list papíru, proto jsem zvolila harmoniku. Použila jsem bílý papír o velikosti 37,5 cm a rozdělila ho na 5 částí o velikosti 7,5 cm. Poté jsem ho seskládala jako klasickou harmoniku. Dovnitř nalepila fotky, text, samolepky a vše co bylo potřeba. A abych tuto harmoniku udržela ve svém mini albu, ušila jsem si látkovou kapsičku přímo na papír a harmoniku do ní vložím a kdykoliv ji zase vyndám.

     


Kapsička → abych harmoniku udržela ve svém mini albu, poprosila jsem mamku, aby mi ušila látkovou kapsičku přímo na papír a harmoniku do ní vložím a kdykoliv ji zase vyndám. Ještě nejsem kamarádka s šicím strojem.


V albu jsem použila Báry kartičky, které jsem proděravěla děrovačkou a vložila do alba jako zpestření.

Samozřejmě jsem nevynechala stránky, které obsahovaly pouze fotku a český text, dřevěné výseky, papírové výseky. Musím Báru moc pochválit, jak se jí kolekce Léto povedla, je překrásná.

Tady jsem si hrála s textem, který jsem psala vertikálně.

Jaké výtvory jste vytvořily vy z kolekce Léto? Pochlubte se na Báry facebookové stránce Váš-kreativní-svět.cz 
Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738