Publikováno Komentáře: 4

PROJECT LIFE // Journalingová stránka se “zlatíčky”

Tak to vypadá, že jaro už dorazilo. Já si ale Barčinu novou jarní kolekci šetřím na to opravdové rozkvetlé jaro, a tak vám dnes ukážu jeden rest z loňského roku. Je to journalingová stránka s jenom dvěma fotkami. Myslíte, že project life je hlavně o fotkách? Já teda jo. Ale co dělat, když ty fotky nemáte a ten zážitek si prostě chcete uchovat?
Loni v srpnu jsme byli na návštěvě u známých, kteří mají stejně starou holčičku. Vlastně teda o dvě hodiny mladší. Celou, pro nás rodiče velmi vtipnou, návštěvu fotili a natáčeli naši známí. Fotky jsme si měli předat při příští návštěvě. Jenže ta se zatím nekonala… A já tenhle rest už chtěla mít hotový.
A tak jsem si vytiskla dvě fotky našeho rozjařeného dítka po návštěvě, kdy jsme museli na cestě domů zastavit u krajnice a nechat dítko dovyřádit. A celý příběh návštěvy i toho, jak jsme se se známými seznámili, jsem sepsala na čtyři základní kartičky. Nepoužila jsem ale klasickou černou, ale zlatou metalickou fixu. Celou stránku jsem totiž ladila do tyrkysovo-šedo-zlaté barvy. Stránka se při naklonění krásně leskne a písmo je dobře čitelné. Je to krásný efekt!
Pro tuhle příležitost, jsem si nemohla vybrat jinou kolekci než tu se zlobidly a zlatíčky. Sáhla jsem ale po bráchovské tyrkysové kolekci. Koupila jsem si design D, protože jsem si myslela, že jsem použila úplně jinou kapsu. V albu jsem si vynechala na tuhle stránku místo… Poté, co mi kartičky přišly domů jsem s hrůzou zjistila, že jsem si měla koupit design A. No nic. Naštěstí jdou některé kartičky použít tak i tak. Uff! 

Na dvě kartičky jsem napsala velká písmena (iniciály jmen holek) a abecedou dopsala čas jejich narození. Další dvě výplňové kartičky jsem doplnila kartičkami z kolekci Skvělej den v INSTA verzi místo popisků. Krásně to těmhle dvou kolekcím spolu ladí! 

Znovu jsem zopakovala motiv zlaté na třech kartičkách, které jsem omotala zlatou nití. A pak už jen nějaké ty dřevěné výseky (boží, větvičky a srdíčka) a nesmí chybět “epoxinka” nakonec.

Děláte taky journalingové stránky? A píšete texty jen černou nebo experimentujete?
Použité produkty:
Abecední samolepky s diakritikou – Šedá
Český scrapbookový papír – Jídlo – Pruhy
Kartičky do fotoalba – Bráchové (Design D, 3×4)
Kartičky do fotoalba – Skvělej den (Design INSTA, 2×2)
Kartičky do fotoalba – Základ – čtverce (Design A+D)
České epoxy samolepky – Sourozenci
Dřevěný výsek „Boží
Dřevěný výsek – sada „Větvičky
Dřevěný výsek – sada „Srdíčka obrys
https://2.bp.blogspot.com/-r86iWBBnC10/WmUTMi4ZEyI/AAAAAAAAQl0/Jue1Jq6jQrkiOMv8oHYt_Hau7acjH5IPgCLcBGAs/s1600/ikona_design_tym_peta.jpg

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

4 komentáře u „PROJECT LIFE // Journalingová stránka se “zlatíčky”

  1. Děkuju, Áji 🙂 Zlatá nit je skvělá, už mi dochází 😀 No…podle toho, kolik fotek vyberu, tak je začlením buď formou odklápěcí kartičky přímo na tuto stránku, nebo je dám před tuto stránku do přídavné kapsy.

  2. To je tak krásná stránka 😊. Moc se mi líbí tvé výplňové kartičky, zlatá nit je skvělá. PL jsou pro mě vzpomínky, někdy jen ve formě fotky jindy zas textu. Už máš vymýšlení co s fotkami až budou? Začleníš je do této stránky nebo jim věnuješ zadní stránku této?

  3. Díky moc, Jani! Pravda, vizuálně je to "odlehčené". Já teda na odlečení používám spíš velké stránkové layouty, ale i tahle fotkově "light" PL verze má svoje kouzlo 🙂

  4. Péťo, máš to vymazlené! Krása 🙂 Já myslím, že PL je i o journalingu. A tahle stránka ti album "odlehčí", uvidíš. 😉

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738