Publikováno Komentáře: 2

MINIALBUM // Album na baby shower party

Jaro přichází a sluníčko má každý den větší a větší sílu. Pro mě to znamená pár radostných zpráv. Moje kamarádky očekávají přírůstky do rodiny a moje projekty se budou na ně zaměřovat.
Dnešním projektem je album, ale zase úplně jiné než, které jsem vám ukázala. A proč zrovna tohle miniaturní album? Je malé (co je malé to je hezké), takže nezabere vůbec žádné místo. Je roztomilé a hlavně ideální formát na polaroidové fotografie z Instaxu.
Než začneme potřebujeme:
– tvrdý bílý papír, (já používám lepenku)
– oboustranná lepící páska
– suchý zip (dá se koupit po pár kouscích)
– věci na zdobení od Báry

Jelikož album vyrábím na Baby shower party, tak narozeninová kolekce Kolekce – Narozeniny (design D) je idéalní a béžová barva z kolekce Ségry Český scrapbookový papír – Béžová se úplně hodí.
Tvrdý papír jsem si rozdělila na 5 kousků, které jsem položila na jednu scrapbookovou stránku, kterou jsem si sestříhla na velikost 30 cm x14 cm. 
Udělala jsem si mezi jednotlivými kousky 0,5 cm rozdíl a nalepila je. Na zakrytí lepenky jsem použila růžový papír. 
Jako poslední jsem vložila harmoniku, kterou jsem si složila z 6 papírků o velikosti 8 cm x 0,5 cm x 8 cm. 
U okrajů, kde se otevírá album nalepíme suchý zip. 
Máme hotovo a jdeme lepit a zdobit. Jako ukázku přikládám jednu jedinou polaroidovou fotografii, co mám s Martinem.Taky rády vyrábíte alba různých velikostí? 

Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

2 komentáře u „MINIALBUM // Album na baby shower party

  1. Jee, to je ušáčků 😊. Album vypadá pěkně a určitě udělá radost 🙂. Zatím jsem moct alb neudělala a rozhodně žádné takhle skládané 🙂.

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738