Publikováno Napsat komentář

PROJECT LIFE // … ještě podzim

Je to neuvěřitelné, ale už je prosinec a já právě pracuji na svém posledním článku v tomto roce. Původně jsem se chystala na novou krásnou vánoční kolekci, ale nestihla mi ji pošta doručit. Tak si ji nechám na později a třeba vám pošlu alespoň malou ukázku.

 

 

Proto jsem si vzala k ruce poslední novinku- kolekci Podzim. Je krásná, hravá, s příjemnými podzimními barvami a roztomilými ozdobami.  A dneska jsem se rozjela a slepila hned 2 týdny najednou.  Před samotným tvořením a vyvoláním fotek jsem tentokrát opravdu použila plánovač fotoalba. Konečně jsem tak měla fotky vyvolané přesně, jak jsem potřebovala. Hned při plánování jsem si do kapes (zvolila jsem trošku atypickou kapsu, protože jsem potřebovala více místa na jeden týden) připravila kartičky, pak jsem jen čekala na fotky a samotné lepení bylo celkem za chviličku.

Tak nebudu už zdržovat a ukážu vám, co jsem vymyslela. První přišel na řadu 41. týden. na první pohled by se mohlo zdát, že mám letošní album dost aktuální. Opak je ale pravdou a prostě vynechávám některé týdny a lepím jen to, na co mám náladu. Děláte to taky tak nebo dodržuje systém a album vám přibývá chronologicky?

Na první stránku jsem využila kartičky v designu dřeva, nejdůležitější akcí týdne byla školkovská drakiáda, tak jsem ji musela řádně zaznamenat. Kartičku s holínkami jsem použila na journaling a jednu kartičku jsem ozdobila jen roztomilou lištičkou a textovou samolepkou. Zdobení je jinak dost jednoduché a vystačila jsem si opravdu jen s kolekcí podzim.

Druhá stránka znázorňuje hned další týden, na titulní kartičku jsem přidala fotku podzimního listí a doplnila pouze číslovkou týdne. Kartičky s “nadpisem” jsem využila na journalig. Tento týden jsem byla dost plodná i co se textu týká, to se mi moc často nestává, ale některé okamžiky stálo za to více popsat.

Odklápěcí část stránky je věnován pátečnímu profi focení. Využily jsme ještě krásného babího léta a vyšly do přírody. Fotila nás opět kamarádka, která je neskutečně šikovná a její fotky jsou nádherné, dokáže zachytit krásné okamžiky. Takže nebylo ani potřeba kapsy příliš zdobit, nechala jsem promluvit jen barvy na fotkách.

 

 

Chtěla bych se omluvit za kvalitu fotek, ale jak mám v tom ročním období dosáhnout fotky při přirozeném světle? Tvořím po večerech, ráno odcházím do práce za tmy, přicházím za tmy. Bohužel nestíhám mít projekt připravený tak dopředu, abych mohla nafotit o víkendu… tak snad prominete a já se pokusím mít příště lepší světelné podmínky.

Tímto článkem tedy zakončuji mé letošní působení na blogu, ale nebojte- i v novém roce se tu objevím 🙂 Přeji vám příjemné prožití adventního času, nestresujte se jen úklidem a pečením, ale udělejte si také radost a věnujte nějaké chvilky tvoření.

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář

Notice: Uninitialized string offset: 0 in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738