Publikováno Napsat komentář

PROJECT LIFE // Alči skvělej/blbej týden

Zdravím vás, všechny příznivce tohoto blogu. Je mi ctí, že vám mohu opět ukázat něco ze své tvorby. A především děkuji Báře, která mi toto umožnila. Dnes jsem si vzala do parády kolekce kartiček Skvělej a Blbej den. Shodou okolností měla podobný článek nedávno Ajka. Hold asi nikdo nemáme vždy celý týden skvělý nebo blbý. A tak i já jsem nezávisle na Ajce nalepila stránku z obou těchto kolekcí dohromady. 
Mimo kartiček jsem na stránce použila i samolepící abecedu, pár dřevěných výseků a papírové ozdoby ke kolekcím. (Pozn. Bára: tento víkend bude sleva právě na dřevěné a plexi výseky!)
Na detailech stránek si jistě povšimnete, že některé ozdoby jsem pro efekt podlepila 3D čtverečkem. Využila jsem i anglické fráze, které mám z kolekce Carpe Diem od Simple Stories a skvěle mi doplňovala můj journaling psaný na stroji. 

Proč jsem vlastně chtěla použít tyto dvě kolekce spolu? Celý týden byl fajn, takový obyčejný, normální. V pátek však přítel obhájil diplomku a tak mi přijel domů inženýr. A o víkendu jsem měla kromě PL klubu naplánovaný i koncert. A to Harryho Pottera (ty co mě znají, vědí, že jsem celkem velký Potterhead). Pro mě událost, na kterou jsem se hrozně moc těšila. Co vám budu povídat bylo to fámozní. Koukat na film a přitom slyšet hudbu v podání orchestru, paráda. Chvílemi jsem měla husí kůži. V neděli jsem měla jet na foto kurz. Ráno jsme vyjeli, protože mi nejel dobře autobus, vzal mě přítel autem. Ale co čert nechtěl. Cestou nám vypověděla službu převodovka. Místo na foto kurz, jsem se projela v odtahovém vozidle. Tudíž dvě naprosto zásadní události týdne, které budou v albu vedle sebe. Jedna skvělá a jedna úplně blbá! Jak je zpracovat, aby na první pohled šlo vidět rozdíl. Kolekce posloužily dokonale.

Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738