Publikováno Napsat komentář

Lednové shrnutí

Letos bych vám ráda ukázala i kartičky či jiné produkty z e-shopu Váš kreativní svět, ze kterých jsem neudělala celou stránku, ale použila jsem je v kombinaci s jinými kartičkami. Bude to takový malý měsíční přehled.

Nejprve jsem si vyzkoušela nové abecedy, konkrétně modrou a růžovou. Udělala jsem si s jejich pomocí seznam půjčených knih z knihovny. Trochu jsem si je chtěla syslit, ale to bych si je moc neužila.

Ano, tyto kartičky se mi hodí celkem pravidelně. Kolekce Den blbec je spíš vhodnější k tomu, aby se jednotlivé kartičky porůznu rozstrkaly napříč rokem. Málokdy se stane, že mám špatný celý týden. Tady jsem si ji nakombinovala s kolekcí Midnight.

Omlouvám se za neostrost fotografie.

Barči snad první kolekce Minimalismus se hodí na zápisky různých událostí. Tady jsem si vypsala poznámky, které jsem chtěla mít v albu, ale nepoužila jsem je u žádné fotky. To dělám celkem pravidelně, taková malá kontrola s diářem.

Na ozdobení měsíčního přehledu používám washi pásky. Je to asi jediná část, která opravdu slouží jako diář. Samolepky do diáře Seznamy si rozstříhám a jednotlivá políčka používám na pravidelně se opakující akce. Popřípadě si do nich vpíši písmenko a mám jasno. Zde potřebuji mít přehled :).

Další úžasnou záležitostí jsou samolepky Kategorií. Moc ráda kombinuji odstíny růžových či zelených. Barča to tak dělá taky a je to prostě krása.

Poslední příspěvek je pomyslná třešnička na dortu. Nakombinovala jsem tu samolepky měsíců s bílou abecedu. Je to můj přehled na tvoření Project Life alba, respektive na dohánění restů. Zde není ještě narazítkovaný, proto se může zdát, že jsem ještě ani nezačala lepit.

Jak tak zpětně koukám, jsem celkem překvapená absencí papírových ozdob, to se musí příští měsíc napravit :).

Použité produkty

Na e-shopu jsou teď náplně a samolepky do diáře ve slevě.

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738