Publikováno Komentáře: 3

PRACOVNA // Tvořící svatyně (4. díl)

Neuběhl ani rok a já opět tu svojí “svatyni” předělala 😅 Tentokrát to nebylo pouze z prokrastinace, ale donutila mne velká změna v pracovním životě, ještě z doby před koronou. Všechny předchozí články s fotkami předchozích verzí pracovny najdeš tady.

V minulém článku jsem svoji pracovnu rozdělila na tři kouty – pracovní, tvořící a eshopový. V tomto duchu bude i dnešní článek ačkoliv pracovní a tvořící kouty se překrývají. Resp. pracovní kout je vmáčknutý do toho tvořícího 😁 Tak jdeme na to!

Pracovní

Pracovní kout prošel vlastně tou největší změnou. Kvůli práci teď potřebuji dva monitory a ty se mi oba nevešly na ten malý stůl. Rozhodnutí padlo na vytvoření rohového stolu. Ten je složený ze stolů, které už jsem doma měla – dva 60×100 a dokupoval se ten rohový díl. Šuplíkový díl šel pod stůl, protože jinam se nevešel a tak tiskárna šla na stůl nad šuplety. V šuplíkách jsou běžné kancelářské potřeby – papíry, samolepkové papíry, foto papíry a pak také podkladové kartičky a plastové pytlíčky na produkty. Na rohovém stole mám také přidělaný černý stojan se světlem, který slouží jako “stativ” na natáčení videí. Je to stojan pro mobilní telefon a jelikož já točím na menší foťák, byla to docela výzva to nějak pořešit, aby to drželo. I nejedno sprosté slovo Lukášovi uklouzlo a k tomu aby mi tam foťák držel, je za potřebí dvou přilepených lišt do řezačky na vrchu světla, které vlastně není moc použitelné, protože se pod ním pak děsně lesknout plastové kapsy 🙈😂 Pořád to ale není ono a tak mám na cestě ještě jeden stojan na trochu jiný princip, tak uvidíme 😁 To je k pracovnímu koutu asi vlastně vše.  A pokud se ptáte kde je ten krásný velký stůl na lepení, tak to se dozvíte v dalším odstavci 🙈

Tvořící

Takže jak to je s tím velkým stolem? Ačkoliv jsem měřila a vymýšlela jak jen to udělat, ten velký stůl, na kterém jsem lepila se po změně pracovního stolu prostě nevešel a musela jsem prohodit stůl tvořící se stolem na balení balíčků. Přišla jsem tedy o docela velký místa na tvoření. Nicméně moje první fotoalbové vlaštovky vznikaly právě na malém stole a tak jsem si honem musela vzpomenout, jak jsem se tam vůbec vešla 😂 Tvořící koutek se moc nezměnil. Jedinou velkou změnou je přesunutí 2×4 kallaxu na jiné místo. Jinak mi ale zůstal kallax 2×4, kallax 1×4 a pan vozejk na tvoření. Dál už se prostě se zásobou na tvoření nemohu roztáhnout 😭 Svoje produkty, ze kterých tvořím, jsem musela přesunout. Dala jsem je do jedné krabice, abych měla vše pohromadě a ta už se mi nevešla do vozejku. Volné místo po lepikaro věcech zaplnila krabička s věcmi od značky Ali Edwards. Pokud mám od nějaké značky více produktů, ráda si je dávám k sobě – stejně jako Elle’s studio nebo Felicity Jane.

PS: Ano, ty krabice s rámečky a lapači prachu jsou stále nevybalené, ale už jsem jeden rámeček naplnila layoutem! 😂

Eshopový

Zpětně musím uznat, že prohození stolů bylo super rozhodnutí 😅 Na nový balící stůl jsem pořídila nohy, které jsou nastavitelné a tak můžu mít stůl výš a pro balení ve stoje je to daleko příjemnější. Na balící stůl jsem také pořídila policový díl s dvěma šuplíky. V nich jsou uložené kartonové obálky, vizitky, děkovné kartičky a také dárečky k objednávkám. Na policích mám většinou odložené produkty, které je potřeba nějakým způsobem zkompletovat – teď například kroužky, kartičky, atd. Vedle policového dílu mám větší bílou krabici, kde je většinou ta nejnovější kolekce, abych ji měla po ruce. Teď tam ale bydlí také produkty, které potřebuji zkompletovat. Pod stolem mám krabice s náhradními krabičkami na kolekce, věcmi na stánek, s krabicemi na balení balíčků a na hnědé papírové červíky. Na krabici s krabičkami mám naražený odkládací stolek. Ten používám při balení – odkládám si na něj hotové a zabalené balíčky, abych je neválela různě po zemi. Jak je vidět, místo na kolekce na policích mi pomalu, ale jistě začíná docházet 😭 A to ještě netuším, kam pak uložím tečkované sešity, které se chystám nechat vytisknout. A že jich bude … Novým přírůstkem do eshopové části jsou dva koše – jeden na plasty a druhý na papír.

Na pravé straně od stolu stojí velký kallax a i tady je vidět, jak se za ten rok rozrostla sbírka samolepek (a to mám plno motivů buď vyprodaných nebo skoro vyprodaných! Brzy doplníme první várku samolepek a budou i novinky!) a musela jsem hledat nový způsob, jak uložit velkou hromadu samolepek. Ty ikea krabičky mi navíc začaly docházet a vlastně i místo! Našla jsem krabičky lepší a zvládla jsem přestěhovat zatím jen první půlku a druhá půlka čeká na ořez rozdělovníků a pak je mohu přestěhovat do jiných krabiček. V samolepkách je i krabička s 6×8 papíry. Ty mi v pořadačích na velké papíry vůbec nevyhovovaly. Lukáš mi do jedné přihrádky namontoval dvě skleněné police a na nich jsou krabice s knihařskými kroužky. Jinak zůstal kallax v podobném rozvržení jako minule.

Doufám, že se ti prohlídka u mě v pracovně a skladu líbila! 😊

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

3 komentáře u „PRACOVNA // Tvořící svatyně (4. díl)

  1. Barunko, máš to nááááádherný! A tvoje organizace je TOP STROP!

Napsat komentář