Publikováno Napsat komentář

PRACOVNA // Tvořící svatyně (3. díl)

Krásné úterní odpoledne! Dnes ti ukážu mojí tvořící svatyni … a celou! Včetně skladu, pracovní části i bordel koutků, ehm 😎. Nejvtipnější na tom je, že hned jak dneska dorazí Lukáš z práce, pracovnu čeká zase mírná úprava, pořád to není nějak ono! Ale o tom zase příště 😁.

Než jsem začala tento článek psát, dohledala jsem si mé minulé články o pracovnách a zarazilo mne, že jsem o té mojí stávající, po přestěhování, ještě na blog nepsala. No tak jdeme na to! Svoji pracovnu bych pomyslně mohla rozdělit na tři koutkypracovní, tvořící a eshopový. Předem upozorňuji, veškerý nábytek je ze ikea a ne neplatí mi za to 🤣.

Pracovní

Pracovní koutek vezmu jako první, ten je i nejmenší. V něm je pouze stůl s počítačem, židle, nástěnka na ty nejvíc důležité věci a šuplíkový díl s tiskárnou (Epson s takovým systém – nedám na ni dopustit!). Tady pracuji, jak do své “normální” práce, tak i pro eshop. Vznikají tu všechny nové kolekce a produkty, odsud vyřizuji objednávky a tady se i bavím nad sledováním youtube (moje velká závislost, ehm). Se mnou tento koutek sdílí i paní pejsková 🦊 a dvě krabice s rámečky a lapači prachu, které jsem ještě od přestěhování (září 2018) nerozbalila. Ano, na zdi mi visí prázdné rámečky čekající na to, až do nich nalepím stránky … a ano, počítač je podložený balíkem papírů, lepší podložku jsem zatím nenašla 😎.

Tvořící

Tvořící koutek vezmu trochu rychleji, podrobněji si ji můžeš prohlédnout na mém papírovém insta ve stories výběru “craftroom”. Takhle pracovna vypadala před prvním přeorganizováním. Na svoje scrap potřeby jsem měla 1×4 kallax a 4×4 kallax, krásně velký stůl 150x75cm a samozřejmě pana vozejka! Jak se postupně můj eshop rozšiřoval, zachvátila mne panika, že za chvíli nebudu mít místo pro nové produkty a zahájila jsem misi “minimalizace”. Nekomprimisně jsem vytřídila své zásoby tak, že jsem se nakonec vešla do 1×4 kallaxe a 2×4 kallexe! A to mi v tom 2×4 kallaxu stále zbývá volné místo! Po vytřídění mi zbyla krabice plná bazarových věcí – většina je nahraná ve facebookové skupině, tak se nezapomeň mrknout 😜

A takhle to u mne vypadá teď! Na papíry 12×12 jsem měla takové plastové pořadače, ale ty jsem přesunula do eshopové části. V ikea prodávají skleněné police do kallaxu a tak jsem poprosila Lukáše a poličky na papíry mi vyrobil. přidal mi ještě další do kallaxe 2×4. V prvním patře kallaxu mám vyndanou předělovací příčku, aby se mi do něj vešly moje košíčky. V těch mám papíry, samolepky, abecedy a v těch malých zase papírové výseky dle kolekcí. Materiál mám povětšinou rozdělený dle kolekcí a nebo dle firem – např. Felicity Jane, Elle’s studio nebo Cocoa Vanilla studio. Nějak mi to pořád nejde lepit všechno dohromady. V šuplíkách mám různé pomocníky, foťáky, lepící potřeby, atd. Alb mám v pracovně jen pár a jen ta rozdělaná, hotová alba skladuji v obýváku. Věrným pomocníkem je také pan vozejk! 😁

Eshopový

Eshopový koutek jsem ti neukázala snad nikdy, je to hlavně proto, že uklizený vydrží jen do příštího balení balíků. Poté už je všude neřízený chaos! 🤣

Vezmeme to hezky od dveří. Na těch mám háčky a nich pověšené papírové tašky, které vozíme na markety nebo do nich balím objednávky na osobní odběr (ano, pro objednávku se můžeš po dohodě stavit u nás v Nymburce!). Vedle dveří mám přidělaný kovový sušák na ručníky, ale pověšený na něm mám hedvábný papír nařezaný na pruhy, které pasují do krabiček. Dále následuje stěna s policemi a na nich mám krabičky se scrap kolekcemi, abecedami a kartony na výrobu alb. Pod nimi mám kovové šuplíčky s cestovními deníky, diáři, plánovači fotoalba a stolními plánovači. Na šuplíčkách mám ještě krabičky se sešity a poznámkovými bločky. Poté následuje balící stůl, kde mám momentálně odložený jeden šuplík, který tu tíhu diářů nezvládá 😁. Stůl je maličký, má jen 100x60cm a tak se mnohdy roztáhnu i na “lepící” stůl a nebo vytáhnu z pod stolu malý odkládací stolek. Pod stolem mám ještě nesložené krabičky a papírové “červíky” 🐛.

Vedle stolu jsem přestěhovala onen 4×4 kallax a nemohla jsem udělat lépe! Na kallaxu mám dřevěnou komodu s děkovnými kartičkami a dárečky k objednávkám, složené krabičky a krabičku s věcmi, kterým ještě musím najít místo 🤣 Z prvního patra jsem si opět poručila vyndat příčky a tak se mi krásně vejdou krabičky na samolepky (jsou to staré nejmenší TJENA krabičky, pokud se jich někdo bude zbavovat, beru a platím zlatem!💰) a krabice s kroužky a ozdobami. Pod nimi jsou pořadače na papíry a v krabicích pod pořadači jsou balíčky celých kolekcí a zbytek traveler’s notebooků co se mi nevejdou na šuplíčky. V těch ostatních okýnkách mám produkty, které je potřeba nabalíčkovat nebo je jednoduše zase zpět naskldnit. V šuplíčkách mám produkty, které jsou navíc, pokladničku, terminál, kasabločky a lepící pásky. Ve dvířkách mám schované šanony s dokumenty.

Jak poslední na řadu přichází “bordel koutek”, který je součást eshopu. Skladuji v něm krabice s věcmi na markety a různé jiné krabičky. Je tam uložený také stativ na natáčení videí a velké “pizza” krabičky. Pod “lepícím” stolem mám odkládací stolek, skartovačku, nové věci na bazárek, druhou dřevěnou komodu a také “scrap” tašku z tchiba, původně na šicí stroj, ale parádně se do ni vejde 12×12 album! 😍 Jen to s ní tedy není na moc dlouhé přejezdy, občas se taška snaží rozhoupat a blbě se s ní jezdí.

Tak zase příště, ahoj!

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář

Notice: Uninitialized string offset: 0 in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738