Publikováno Napsat komentář

DIÁŘOVÁNÍ // Jak plánuji v roce 2020

Krásné čtvrteční odpoledne! Říkala jsem si, že bych ti mohla dneska ukázat jaké plánovací pomůcky používám letos.

V minulosti jsem se pokoušela vést “vystajlovaný” diář, kde k sobě samolepky ladí, písmo je čitelné až krasopisné, ale po chvíli na tohle “stajlování” přestanu mít čas a to pak lítá jeden post-it papírek za druhým. Chvíli jsem také byla kovářova kobyla chodí bosa, tedy žádný diář jsem si nevedla. To samé bylo i na začátku tohoto roku, ale v únoru už to začalo být neudržitelné a tak jsem si našla nový způsob. Někteří z vás ví, že eshop je moji druhou a zatím ještě vedlejší prací. Mojí hlavní prací je totiž výroba webových stránek a v únoru jsem začala pracovat sama na sebe, navíc chodím vypomáhat švagrové a proto potřebuji pečlivěji plánovat. 🤓

Z diářů, které na eshopu mám – nyní s 50% slevou, jsem si vybrala diář klasik ve velikosti A5 v motivu PRUHY, chtěla jsem aby byl diář uvnitř co nejméně barevný a zdobený. Tento diář nemá žádné úkolníčky a jednotlivé dny jsou totiž uspořádané do sloupků s řádky. Naučila jsem se plánovat “blokově”, jen s realizací těch to bloků to zatím pokulhává 😂 Každý projekt má svoji barvu a já si díky zvýrazňovačům plánuji bloky po hodinách. V tomto blokovém plánování si moc úkolů do diáře nepíšu. V diáři moc samolepek už nepoužívám, hodí se mi teď jen samolepky SOCKY a IKONKY.

Kromě diáře používám ještě poznámkový bloček 📝 a tečkovaný sešit 📓. Předem se omlouvám, za ty rozmazané věci, ale některé věci prostě musí zůstat tajné 😎. Jak jsem u diáře psala, samostatné úkoly do něj nepíšu. Od toho mám právě tyto dva pomocníky. Možná je to trochu zbytečné, ale mne to zatím vyhovuje. Poznámkový bloček mám neustále na stole a píšu na něj vše co mne napadne a postupně odškrtávám. Pokud toho mám k jednomu tématu/problému více, udělám si pro to stránku v tečkovaném sešitu a jedu seznam na odškrtávání v něm. V sešitu si také vedu stránky s klienty.

 

Vím, že to není kdo ví jak “krásné”, ale určitě je to přehledné. A jak plánuješ ty? Poděl se o to s námi dole v komentářích.

Tak ahoj zase příště! 👋

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Poznámkový bloček – Hravost
To chci ♥
Tečkovaný sešit A5 – Lišky
To chci ♥
Samolepky – Ikonky
To chci ♥
Samolepky – Socky
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: Diář, Diářování, DT Bára, plánování, Samolepky
Napsat komentář