Publikováno Napsat komentář

Podzimní stránka

Dnes mám pro vás článek opět já. Nebude to klasická Project life stránka. Už nějakou dobu se mi líbí u ostatních tvořilek použití výrazné barvy na méně výrazné stránce. Teď nastal čas to vyzkoušet. Z předchozí strany jsem měla právě oranžový podklad, na který jsem přidala papír z nové kolekce Jídlo – Pruhy. Základ by tedy byl a teď už to těžší.

Připravila jsem si kartičky z kolekce Sourozenci a Puntíky, protože ty se hodí vždy. Velkou kartičku 6×4 jsem si trochu ořízla, aby měla stejný rozměr jako kartička s fotkou. Nápis na kartičce jsem si nejprve vyřízla, poté nalepila na zbytek ze základního papíru a přilepila zpět. Trochu jsem si pomohla washi páskou, než jsem celý základ přilepila na proužkový papír. Aby kartička nebyla holá a text neobklopoval nápis, tak jsem ještě přidala dvě srdíčka ze sady dřevěných výseků.

K výrazné fotce jsem dala výrazný rámeček po celém obvodu, přišlo mi to vhodnější, než takto orámovat světlejší fotku. Zde můžete vidět univerzální kartičky Puntiky, jsou ořezané z rozměru 6×4.

Dolní část stránky se mi moc líbí. Nejen fotka samotná, ale i zdobení, které u mě není tak časté. Opět jsou tu kartičky Puntíky a výrazná podkladová čtvrtka. Další prvek na stránkách, který obdivuji je použití nitě či provázku, proč to tedy opět nevyzkoušet? Ale hlavní roli tu hraje ozdoba z dřevěných výseků. Krásné kolečko Spolu a Větvičky.

Ozdoba v hlavní roli 🙂 .

Ozdoby jsou moc krásné a nejsou ani nijak moc vysoké. Nové kartonové ozdoby jsou ale ještě tenčí.

Podzimní stránka je hotova a místo podzimních kartiček tu je spíše Jídlo a Sourozenci, hm hm, není to vlastně výhoda? Kombinovat a použít se dá vždy vše :).

A to je pro dnešní příspěvek vše. Mějte se krásně a ať se vám hezky tvoří.

Ajka

Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738