Publikováno Napsat komentář

MINIALBUM // Kočičí minialbum pro šéfovou


Dnešní článek nebude ani ode mne ani od Ajky, ale našeho hosta na blogu. Tím je vždy usměvavá Lucka. Ukáže ti krásné kočičí album, na které použila novou kočičí kolekci.

Toto album jsem připravila jako dárek pro mojí šéfovou. Kočka Lilly, a po přibližně 3 měsíce i její koťata, jsou takoví moji spolupracovníci. Člověk tak prožívá v podstatě veškeré radosti i starosti – ať už to je dokrmování, první lezení po schodech i záclonách nebo tvrdé spaní a chrápání v pracovní době.

Všimli jste si, jak kočka ladí k dlažbě?? ☺

Největší mor je vždy výběr, úprava a tisk fotek. Když má člověk toto hotové, tak už je, dle mého názoru, zbytek za odměnu. Takže když jsem si domů přinesla fotky, stačilo vzít jen insta kapsičky a novou kočičí kolekci a album jsem měla poměrně rychle hotové.

Jednu epoxi samolepku jsem dala rovnou na hřbet desek a na štítek jsem pomocí abecedy nadepsala rok a vrh (ano, tento rok byla koťata dvakrát).

(Pozn. Bára: Epoxy samolepky najdeš pouze v balíčku celé kolekce, na eshopu samostatně nejsou. Lucka si vybrala celý balíček kolekce v INSTA verzi, tu jsem pro tebe právě naskladnila! 🙂)

Pomocí abecedy jsem zvýraznila i slova v psaném textu, která jsem chtěla nechat vyniklnout.

Některé kartičky jsou podle mě naprosto dokonalé a tak úvodní a závěrečnou jsem nechala zcela bez úprav.

V albu jsem použila akrylové výseky, chipboardy i papírové výseky.

Tady je ješně malý náhed na stránky v albu.

Bonusová fotka z průběhu tvoření – celé album s koťátkama jsem dělala doma s naším jezevčíkem na klíně. Kdyby to jen tušila…

Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738