Publikováno Napsat komentář

PL // Náš týden s…

Vítám vás v dnešní pošmourný den u dalšího příspěvku z našeho alba. Určitě jste zaznamenaly (předpokládám, že to čtou jen ženy…), že nám Barča naskladnila hromadu novinek. Já jsem se úplně nejvíc těšila na kolekci Náš týden. Prvotní plán byl zaznamenat některý z  letošního týdne do Happy planneru, protože po počátečním nadšení jsem skončila v únoru. Nadšení by bylo pořád, ale s příchodem jara (zahrada a daně 🙂 ) je toho času nějak méně a nemůžu tvořit tak často, jak bych potřebovala.

Jak už ale titulní fotka napovídá, do HP jsem nakonec nelepila. Když jsem zasedla k pracovnímu stolu a vzpomněla jsem si na vyvolané a nenalepené fotky z minulého roku. Takže se přesouváme do března roku 2020, kdy naplno propukla covidová epidemie. Kdo by si tehdy myslel, že stejná situace (ne-li horší) bude panovat i letos…

 

Kolekce Náš týden se ale perfektně hodí pro zaznamenávání úplně obyčejného týdne v našem životě. Nemusí se v zásadě dít nic “důležitého”, ale při zpětném pohledu, je vlastně každý den/týden strašně důležitý.

Na to, že se v tomto týdnu všechno zakázalo, došlo k uzavření školek a já jsem navíc část týdne promarodila, jsem měla k dispozici celkem fůru fotek. Rozhodla jsem se tedy pro kapsy 2- design H (poloviční A- v týdnu předchozím, mi totiž tato kapsa úplně stačí) a klasiku A. Z kartiček jsem šáhla po růžové, šedozelené a větvičkové, na odlehčení jsem si vzala bílé.

Upřímně musím říct, že se mi hrozně líbí washi pásky (ale neumím je používat), proto pro mě byla trošku výzva, abych Barčinu novinku vyzkoušela. Použila jsem kousky na podlepení fotek na bílých kartičkách.

Náhodou jsem v diáři měla z tohoto týdne dost poznámek, tak jsem zvládla napsat i nějaký journaling a pro označení jednotlivých dnů jsem využila kartonové výseky.

Doufám, že se máte v tyto dny báječně a zvládáte tvořit trošku více než já. Pokud ano, tak se nezapomínejte pochlubit- sleduji na instagramu #lepikaro tak budu ráda za každou vaši inspiraci.

 

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Kartonové výseky – Náš týden (Dny v týdnu)
To chci ♥
MINI abecední samolepky s diakritikou – Náš týden (Šedozelená)
To chci ♥
Papírové ozdoby – Náš týden
To chci ♥
Kartičky do fotoalba – Náš týden (Design A, 3×4)
To chci ♥
Kartičky do fotoalba – Náš týden (Design A, 6×4)
To chci ♥
Samolepky – Náš týden
To chci ♥
Samolepky – Náš týden – Pásky
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: Nezařazené, DT Petra, Project Life
Napsat komentář