Publikováno Napsat komentář

ORGANIZACE // úklid zásob

Vítám tě v tento krásný sluneční den u dnešního článku. Pokud se zrovna neválíš u vody, pojď nakouknout, jak jsem si zorganizovala zásoby nakoupené v Lepikaru.

Všechny zásoby jsem měla v plastovém boxu- výhoda, mám veškerý materiál na jednom místě. Bohužel už tam bylo trošku natěsno a vše se smíchalo dohromady, takže když jsem hledala konkrétní produkt, najít jsem ho nemohla. Tak se pojď mrknout, jak jsem si s tím poradila.

Začátek začal v tomto boxu. První krok byl- všechno ven…

Vznikla z toho taková nesourodá hromada, kterou jsem se začala postupně propracovávat. Nejdříve jsem si rozdělila hromádky dle produktu- abeceda, samolepky, výseky, papíry apod.

Papírové čtvrtky jsem dala do plastové složky, aby byly pěkně pohromadě a nedocházelo ke zničení.

Project life kartičky jsem si seřadila dle kolekce a využila jsem přehledové kartičky, kam jsem si zaznačila již chybějící kousky. Takže hned na první pohled vím, které kartičky ještě mám.

Papírové abecedy jsem si dala do euro pořadače, stejně tak i papírové výseky. Mám ráda, když na první pohled vidím, co mám. Jednou jsem si zkusila třídění výseků podle tématu- vyzobala jsem ozdoby z aršíku a roztřídila do krabiček. Nutno říct, že mi to moc nevyhovuje. Takže tuhle krabici často navštěvuje dcera 🙂

Roztříděné výseky jsou seřazené hned za papírovými abecedami.

Chtěla jsem samolepkové abecedy a samolepky seřadit do klasického fotoalba na 10×15 fotky, ale nebyla jsem schopná sehnat vhodné album. Podařilo se mi sehnat jen pořadače A4, které byly rozděleny na 4 obdélníky po 10×15 cm.

Do této složky jsem si tedy dala abecedy a aršíky s texty i samolepkami. Opět je pro mě důležité, že vidím, která samolepka je k dispozici.

 

Nakonec vypadala hromádka materiálu takto. Nové kolekce, které nejsou ještě příliš rozebrané mám stále v původním obalu hezky pohromadě. Většinou tvořím vždy jeden projekt z jedné kolekce, takže mi to takto vyhovuje, jakmile dojde k většímu úbytku, roztřídím dle produktů. V plastové krabičce jsou kartonové výseky a již vyloupané zbytky papírových výseků, které jsem např. chtěla na projekt použít a nakonec jsem ho tam nedala. Celou hromádku jsem poté opět dala do plastového boxu.

Jsem zvědavá, zda mi to v takovém stavu vydrží i pom prvním tvořícím náletu. Užívejte sluníčka a mějte se krásně.

 

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář

Notice: Uninitialized string offset: 0 in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738