Publikováno Napsat komentář

NÁVOD // Vlastní album + INSPIRACE // Moje prosincové album


V minulém článku jsem ti ukázala, jak se dá použít nová kolekce VÁNOCE a přislíbila jsem inspirační články také každou adventní neděli. Dnes ti ukážu, jak si velmi jednoduše vyrobit vlastní album. Stačit ti bude opravdu jen pár věcí.

Na výrobu alba si připrav:

  • scrapbookové papíry nebo barevné čtvrtky
  • průhledná plastová folie
  • děrovačku (dá se koupit v Tigeru nebo na ebayi)
  • knihařské kroužky (dají se koupit v kreativních potřebách)
  • tužka
  • řezačka / nůžky

Všechny papíry si nařež nebo nastříhej na stejně velký rozměr. Vyměř si střed a dírky. Všechny papíry si nadírkuj. Pokud máš nějaké jednostranné a chceš je slepovat, dej si opravdu záležet, aby byly dírky opravdu stejně daleko od krajů (né jako já, ehm …). Vezmi si knihařské kroužky a papíry svaž. A je to! Natočila jsem pro tebe i krátké video.

Moje prosincové album

Než jsem začala na prosincovém albu pracovat, vzala jsem si košík a do něj jsem si naskládala všechny věci, které chci v albu použít. Něco je z eshopu a něco z vlastních zásob. Všechny ozdoby se mi tam ale nevešly a tak jsem si některé vyskládala na plastovou misku.

Potom už jsem začala na albu poctivě pracovat. První velký úkol byl vytvořit titulní stranu. Chtěla jsem ji opravdu velmi minimalistickou. Napadly mne hned tři varianty. Abych nemusela vytvářet tři titulky, pomohla jsem si průhlednou plastovou fólií a slova jsem na papír přikládala. Nakonec jsem si vybrala tu se slovem advent, ten jsem získala tak, že jsem s anglického slova “Adventure” nemilosrdně ustřihla “ure”. 🙂

Album jsem měla hotové, fotky vytištěné, ozdoby připravené a tak jsem mohla začít!

A jak první stránky v mém albu vypadají?

Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738