Publikováno Napsat komentář

MINIALBUM // Vánoční vzpomínky

Vítám tě u dnešního článku, kterým se ještě vrátíme do loňského roku a připomeneme si vánoční atmosféru. S kamarádkou fotografkou jsme u nás doma zinscenovaly vánoční minifocení.  Během víkendu se u nás sešlo a vystřídalo celkem sedm dětí… UFF!! První přišla na řadu dcera s kamarádkou, z tohoto focení jsem vyrobila jako dárek minialbum. Tak se pojďte se mnou podívat.

Minialbum mělo být složeno ze 3 čtverců, které se naohýbaly a částečně slepily.  Po slepení jsem ale nebyla schopna přání složit do malého čtverečku. Co s tím? Vzala jsem nůžky, jednu část jsem odstřihla a už to šlo 🙂 Hold ne vždy se daří, jak si člověk představuje.

Na stránky, které nebyly přehnuté jsem použila větší fotky. Na zbývající části jsem si přichystala trojúhelníky ze čtvrtek z kolekce Vánoční vzpomínky. Protože se na fotkách hojně objevuje červená a zelená barva, použila jsem čtvrtku žluté barvy a se vzorem cesmíny. Papírové ozdoby a chipboardy jsou potom třešničkou na dortu, díky kterým každý projekt vynikne.

Na popisky jsem použila obě malé abecedy ze sady, všechny barvy spolu krásně ladí.

I když na minialbech a jiných projektech mám ráda 3D efekt a různé schovávačky, tady jsem se tomu vyvarovala. Minialbum ve složeném tvaru má jen 9 cm, tak jsem nechtěla, aby se zbytečně nafouklo. Následná manipulace by potom byla horší. Na první stránce jsem udělala dírku na protažení šňůrky, která celé album drží pěkně pohromadě.

 

Zítra proběhne opožděné předávání, tak doufám, že udělá radost. Dáváte také scrapbookové projekty jako dárky svým nejbližším?

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Abecední samolepky s diakritikou – Vánoční vzpomínky (červená)
To chci ♥
Abecední samolepky s diakritikou – Vánoční vzpomínky (zelená)
To chci ♥
Kartičky do fotoalba – Vánoční vzpomínky (Design INSTA, 2×2)
To chci ♥
Samolepky – Vánoční vzpomínky – Kolečka
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Vánoční vzpomínky – Cesmína
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Vánoční vzpomínky – Žlutá
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: DT Petra, minialbum, Nezařazené, Samolepky
Napsat komentář