Publikováno Napsat komentář

MILNÍKOVÉ KARTIČKY // Narodil se bráška

Ahoj, jmenuji se Erika a svůj svět scrapbookingu si hýčkám pod názvem Crazy Cat . Crazy Cat je bláznivá holka, která má ráda barvy a těmi svět papírů jen hýří, takže doufám, že vás tou svou láskou trochu nakazím a třeba i svými výtvory inspiruji 🙂

Být členem design týmu je pro mě nová zkušenost a moc si vážím toho, že se na mě Barča obrátila s touto nabídkou. Těším se na vaše reakce, na novou příležitost i na práci s materiálem, který už jsem občas použila, ale teď si ho ošahám mnohem více.

Je už listopad a já bych se moc ráda věnovala vánočnímu tvoření, v poslední době se však moje tvorba stáčí víc a víc k milníkovým kartičkám pro miminka, které tvořím. Když jsem však viděla kolekci sourozenci, bylo jasné, že se vydám zase směrem k tvoření pro děti. Už nějakou dobu jsem měla v hlavě myšlenku s jiným oznámením o narození miminka než je SMSka. V kolekci Sourozenci se mi rovnou otevřela brána k tomu, jak světu oznámit nejen to, že se narodil nový človíček, ale že ten nový človíček je také zároveň rovnou bráška nebo ségra a proč tedy do oznámení rovnou nezahrnout i toho druhého sourozence, který je také v takové situaci nově 🙂 A tady je. Visačka a kartička pro sourozence.
Nejprve jsem si připravila na počítači textový podklad. Chtěla jsem, aby visačka měla nádech vtipu, proto jsem použila text: “Složení: 50% Máma, 50% Táta”, “Vyrobeno: Česká republika”, “Pro vhodnou péči vždy předejte mamince do náruče.”
Co mě inspirovalo? Narazili jste někdy na facebooku na příspěvek o tom, že některé značky, které šijí oblečení, včetně těch známých, na visačky s informacemi o tom, jak se o oblečení starat? Píšou na nich např. větu: Předejte mámě, ví jak správně vyprat. A nápad byl na světě.
Visačka má rozměr 11 x 7,5 cm, má zastřižené rohy a její podklad je v modrotyrkysové barvě, je klučičí. Barva podkladu koresponduje s barvou na kolekci pro sourozence. Text je vytištěný na lesklém papíře. V horní části je visačka opatřená průchodkou v barvě, kterou jsem protáhla stužku a provázek k uvázání na ručičku miminka. 
A co první společná fotka sourozenců? Právě proto jsem k visačce doplnila kartu, na kterou jsem použila kartičku z kolekce Sourozenci: “moje ségra má prima bráchu”. Karta má rozměr 13,5 x 13,5 cm. Pod zvolenou kartičku jsem použila puntíkovou kartu z další kolekce a obdélník z tyrkysového papíru, stejného jako je na visačce. Vše lepím oboustrannou páskou. 

Teď už zbývá jen kartu dozdobit. Na to jsem si vybrala kousek samolepící bílé krajky a kombinaci výseků ze sourozenecké kolekce. Kompozici jsem doladila ještě bílou akrylovou ozdobou ve tvaru srdce a nechybí zlatá plexi ozdoba stejného tvaru. Nakonec jsem do levého horního rohu umístila tentokrát růžovou průchodku se stužkou a šňůrkou uvázanou do mašle.
Tak co říkáte? Já myslím, že tahle kolekce je super a líbí se mi, že už od narození můžou mít bráška se ségrou hned první společnou fotku opatřenou milníkovou kartičkou.
Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738