Publikováno Napsat komentář

INSPIRACE // Vyrob si vlastní PL kartičky

Před dvěma měsáci jsem dostala tvořící nápad – vyrobit si vlastní PL kartičky. Podle mě si na tohle může troufnout každý. Je to hrozně snadné. Potřebujete papír a Báry spoustu materiálu a představivost. Já jsem se rozhodla, že si zpracuji fotky z roku 2012, jak jsem navštívila Stockholm (první střípek do mého budoucího alba ze Švédska jsme mohli číst zde).
Vybrala jsem si nejklasičtější kapsu na PL typu 4 x 6 / 3 x 4 palce. Tedy nahoře a dole jsou dvě místa na fotografie nebo kartičky velikosti 4 x 6 palce a uprostřed jsou čtyři místa o velikosti 3 x 4 palce.
Horní levá kartička mi určuje, comáme v plánu, proto jsem si vyřízla modrou abecedu –  OBJEVUJEME MĚSTO. Do horního levého rohu jsem použila kousíček visačky. Vpravo jak vidíte, jsem si z abecedy složila slovo Stockholm. V dolním rohu jsem si pohrála se sešívačkou a s pár papírovými ozdobami. Miluji dřevěné ozdoby, proto jsem použila fotoaparát a nápis spolu, protože jsem ve Stockholmu nebyla sama.
 
 
Čtyři malé kartičky jsem si rozdělila, dvě kartičky umístím doprostřed a jsou z kolekce Každý den, kde se mi moc hodí horní text. Poslední dvě kartičky budou umístěny hned vedle kartiček Každý den. Ty jsem si vystříhala ze srdíčkového scrapbookového papíru. Jedna kartička je plná textových samolepek z kolekce Léto a Jaro. Druhá kartička je poskládaná z papírových výseků a dřevěných srdíček.
 
 
Ráda bych se vrátila k předchozímdvěma kartičkám z kolekce Každý den. Právě teď je nachystaná na nalepení malé fotografie. Jako podklad pod fotografii jsem použila washi pásku a srdíčkovou kartičku na PL z kolekce Ségry. Na stranu jsem si nalepilafotoaparát, měsíc a samolepku.
 
 
Jak vypadají mé vlastnoručně vyrobené PL kartičky s fotografiemi se dozvíte v dalším článku a to už 
25. dubna.
 
 

 

Přeji Vám krásný den.

 

Použité produkty

 

 

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738