Publikováno Napsat komentář

DIÁŘ // Týden v dubnu


Po dlouhé době jsem tu s plánovacím článkem. v tuhle chvíli mám diáře dva – Rodinný diář a měsíční diář (oba diáře jsou ještě skladem za výprodejové ceny! mrk mrk). Hned z kraje se přiznám, že už mne plánování nebaví tolik jako dřív a tak ten vetší Rodinný diář často leží netknutý. Ten měsíční totiž používám jen na záležitosti kolem eshopu. Někdy ale chuť na plánování přijde a tak vezmu k ruce vetší diář a zdobím.

 

Dnes ti chci ukázat, že na zdobení diáře můžeš použít i to, co se na první pohled do diáře nehodí. Třeba takové abecední samolepky a nebo “scrap” samolepky.

Pomocí abecedních samolepek jsem si nadepsala sloupce a také označila důležité. Třeba takový Mint Market, na který se chystám i se svým stánkem vůbec poprvé 🙂 Najdeš mne v Hale 17 pod číslem 44.

 

Diář mám v motivu Květy a jiné kytky jsou i na aršíku scrap samolepek, co s tím? Přelep to! Tam kde mi vykukovaly povůdní květy, jsem nalepila samolepku “nalepeno s láskou”. A je to! Nikdo nic nepozná 😀

 

Použité produkty

 

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738