Publikováno Napsat komentář

INSPIRACE // Vůně kávy

Poslední dobou mám takové kávové období, a tak mě to inspirovalo udělat pro Vás tenhle kávový příspěvek. Je to takový malý tip jak darovat originálně vzorek dobrého kafe, ale klidně tam může být i něco dobrého ke kávě. nebo prostě cokoliv budete chtít. 🙂

 

Základ krabičky jsem si vyřezala na plotru z obyčejné bílé čtvrtky a slepila ji. Pak jsem čtyři strany oblepila hnědým papírem o něco menším než je krabička.

 

A pak už jen zdobit a zdobit. Perfektně se mi k tomu hodily zejména kávové samolepky, aby bylo hned jasné co tam obdarovaný najde. Použila jsem také dřevěné hvězdičky které jsou u kolekce jídlo a pár dalších samolepek co se mi hodily z různých sad. 🙂

Horní okraje krabičky jsem ještě „zašpinila“ hnědým razítkovacím polštářkem, což vytvoří takový starobylý motiv. Krabičku jsem naplnila zrnkovou kávou a zavázala přírodním provázkem. A je hotovo. Myslím, že když někoho obdarujete takovýmto dárkem, uděláte radost nejen obsahem ale i obalem.

 

A určitě mi napište jestli jste tým kafe nebo čaj? Nebo obojí? Moje odpověď je asi jasná  nicméně čaj mám taky moc ráda.:)

 

Krásný den

Káťa – Kreativní holka

Použité produkty:

České samolepky – Čas na kávu
To chci ♥
České samolepky – Rodina
To chci ♥
České samolepky – Kaktusy – Úkoly
To chci ♥
Kartonové výseky – Sada Jídlo
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: České samolepky, DT Katka, inspirace, krabička
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *