Publikováno Napsat komentář

INSPIRACE // Novinkové samolepky v diářích

V sobotu jsem naskladnila slušnou várku novinkových samolepek, Už jsi je viděla? Pokud ne, mrkni sem. Dnes bych tě chtěla inspirovat, co s takovými samolepkami můžeš dělat.

Hygge

První plánovací kolekcí je kolekce nazvaná Hygge (význam slova si může vyložit každý jinak, pro mne je to útulno). A co jiného než světlýka, hrníčky a květiny by mohla sada obsahovat?! Kromě obrázkových samolepek sada obsahuje i plánovacá samolepky, já jim říkám “funkční”. To jsou například kategorie, úkoly, ikonky, atd. Samolepky kategorie jsou vhodné především do diáře TO DO – má pro to udělanou stránku, kterou si vlastně můžeš “nakonfigurovat” podle sebe. Já jsem například obdeélníček “narozeniny” přelepila obdélníčkem “finance”.

 

Zahrada

Kolekce Zahrada udělá radost každé zahradnici, kromě obrázků totiž obsahuje i slova jako “zalít”, “přesadit”, “pohnojit”. Kromě nic obsahuje také i funkční/plánovacé samolepky. Na měsíčním přehledu jsem použila zejména čísla, ikonky, úkoly a také ty obrázkové samolepky. Důležitá data jsem označila jinou barvou než zbytek datumů.

 

Lamy, kaktusy a mnoho dalšího …

Kromě dvou hlavních plánovacích kolekcí, jsem naskladnila i nové obrázkové samolepky. Ty mám totiž i já sama nejradši a používám je nejvíc. Dneska tu mám ukázku z rodinného diáře, který ale používám pracovně. Jak můžeš na fotkách vidět, jednotlivé sloupce mají jasně daný smysl. K ruce jsem si vzala samolepky Lamy a kaktusy, Poznámky, Ikonky a Socky. Samolepky “socky”, co to má být?! Slovo “socky” rozhodně nemá urýžlivý význam, používám ho jako zkráceniju pro “sociální sítě”. Dlouho jsem uvažovala, zda tyto samolepky udělat a nakonec jsem se rozhodla že ano.

Neboj, nejsem blázen co používá tři diáře najednou … kovářova kobyla trochu chodí bosa a už moc diář nepoužívám a tak je to spíš pro tebe insprirace, jak se dá který diář použít.

Které novinkové samolepky se ti líbí nejvíc?

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Samolepky – Lamy a kaktusy
To chci ♥
Samolepky – Hygge
To chci ♥
Samolepky – Hygge – Kategorie (žlutá)
To chci ♥
Samolepky – Hygge – Úkoly
To chci ♥
Samolepky – Zahrada
To chci ♥
Samolepky – Zahrada – Ikonky
To chci ♥
Samolepky – Zahrada – Úkoly
To chci ♥
Samolepky – Zahrada – Čísla
To chci ♥
Samolepky – Socky
To chci ♥
Samolepky – Ikonky
To chci ♥
Samolepky – Poznámky
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: Diář, Diářování, DT Bára, inspirace, Nezařazené, plánování, Samolepky
Napsat komentář