Publikováno Napsat komentář

CARDMAKING // Osmé narozeniny

Když máš osm, chce to přání! Aneb moje první přání vůbec a rovnou pro kluka, ale říkala jsem si, že v osmi letech ho už třeba oslavenec ocení a tak jsem se pod přísným dohledem naší kreativní čtyřleťačky pustila do výroby jednoduchého klučičího přání.

Myslím, že teď budu vytvářet už všechna přáníčka, protože mě strašně bavilo, jak jednoduše jde vytvořit pěkné přání z pouhých pár kousků materiálu. Takže pokud jste to ještě nezkoušeli, pojďte do toho také. Jako základ jsem využila přáníčkový základ na vánoční přání, protože byl po ruce, ale samozřejmě ideální je pořídit si přímo sadu narozeninovou. 🙂

Na titulní stranu jsem dala velkou fotku, protože se mi vážně hodně líbila a myslím, že i pro oslavence to bude o to zajímavější. Nápisy “všechno nejlepší” jsem vystřihla z insta kartičky z kolekce Narozeniny a vše podlepila tyrkysovým scrapbookovým papírem. Na to, jaká divočina se bude odehrávat vevnitř (vnitřní část bude tvořit právě můj odborný dozor), jsem chtěla, aby bylo přání jednoduché a čisté na první pohled.

Na horní část přání jsem nalepila řadu malých osmiček. I když jsem na přání původně chtěla umístit jednu velkou osmičku tak se mi tento nápad zamlouval víc a líbí se mi, že je vlastně netradiční.

Všechno nejlepší bych zkrátka já sama tak hezky nikdy nenapsala! 🙂

A takhle vypadá výsledek! Takže směle do toho, nebojte se ničeho! 🙂

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Český scrapbookový papír (12×12) – Bráchové – Tyrkysová
To chci ♥
Kreativní sada – Vánoční přání
To chci ♥
Abecední samolepky s diakritikou – Rodina
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: Cardmaking, Design tým, DT Jane, Samolepky
Napsat komentář