Publikováno Napsat komentář

HAPPY PLANNER // washi

Vítám vás zase po měsíci na blogu já. Nevím jak vy, ale já stále postrádám čas na tvoření a dnes vám ukážu jediný layout, který jsem od posledně slepila a navíc ještě asi za minutu dvanáct…

Protože jsem měla z minulého týdne málo fotek, neměla bych dostatečné množství do diáře i do alba, tak jsem si slepila jeden layout přímo do HP. A z fotek bude zřejmé, že i následující měsíce bude času na tvoření málo. Jeli jsme se totiž podívat na nový přírůstek do rodiny a v pátek nás bude o jednoho víc.

Tentokrát jsem si téměř vystačila jen s balíčkem z poslední objednávky, který obsahoval nádherné washi pásky Něžná zahrádka, které se skvěle hodí ke kolekci Náš týden. Stránku v HP jsem přelepila šedou čtvrtou s cákanci, doprostřed umístila dvě fotky a bylo téměř hotovo. Tady se sluší napsat, že jsem si kvůli stránce dnes přivstala, protože bych jinak neměla co ukázat.

Lepit jsem začala krátce po půl šesté a musela jsem mít za půl hodinky hotovo, takže jsem jen pod fotky vrstvila washi pásky, přidala je na stránku nahoru i dolů a dozdobila pár větvičkami a srdíčky. Textové samolepky opět odvedly skvělou práci, protože přesně vyjádřily, co Emma v ten okamžik cítila.

Na nadpis jsem zvolila kombinace papírové abecedy a samolepek. Ráda bych slíbila, že příští článek bude propracovanější, ale obávám se, že bych slib nesplnila. Jisté určitě bude, že se na fotkách objeví štěňátko, pro které musíme ještě vymyslet jméno.  Touto stránkou jsem ale ukázala, že není potřeba fůra času, abychom plnily alba vzpomínky. Stačí mít po ruce skvělý materiál a jde to téměř samo. Pochlubte se i vy svými stránkami, albíčky, diáři, ať se můžu zase já inspirovat.

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

MINI abecední samolepky s diakritikou – Náš týden (Šedozelená)
To chci ♥
Scrapbookový papír (12×12) – Náš týden – Cákance (Šedá)
To chci ♥
Samolepky – Náš týden
To chci ♥
Papírové ozdoby – Náš týden
To chci ♥
Washi páska – Něžná zahrádka (sada, 3 ks)
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: DT Petra, Scrapbooking
Napsat komentář