Publikováno Napsat komentář

DIÁŘ // Jak plánuje Jane

 

Ahoj všichni milovníci papíru! Dnes vás nechám nakouknout do mého diáře a provedu vás mým stylem plánování.

Na svoje každodenní plánování používám loňskou novinku – rodinný diář. Vyhovuje mi, že levá strana je věnována mně a ta pravá je flexibilní a přiznám se, že tak ji i využívám – někdy pro ostatní členy rodiny, pokud se u nich nic neděje tak jejich místo omezím a boxíky si buď vyzdobím nějakou fotkou, nebo si píšu nekonečné seznamy všeho. Poslední sloupeček věnuji zapisování odpracovaných hodin.

Levá strana, která je “moje”, je vždy ozdobena nějakými samolepkami. Tyto funkční se ale stále učím používat, protože se mi zdají jako super vychytávky, ale občas na ně prostě zapomínám, nebo nemám čas hledat tu vhodnou, která by se pro zapsání poznámky hodila. Tentokrát používám tyto ze sady Zajíci.

Líbí se mi barevná kombinace šedé a růžové s ikonkami ze sady Kaktusy. (Mimochodem mrk mrk – oboje zmíněné jsou teď na e-shopu jen za 13 Kč.) Větší akce – jako v tomto případě wellness – se snažím vždy zaznamenat výrazněji a s použitím krasopísma, které mi pořád nejde, protože na něj nemám čas. O chybě ve slově wellness se ani nezmiňuji, ale tak aspoň jsou mé zápisky autentické (aneb když se pekelně soustředíte na to, jak to napsat, že vám vypadávají písmenka).

Pravá strana je v tomto případě ta “nudná” – opravdu jen provozní věci, pěkně přehledně, abych na první pohled viděla, co koho čeká a nemine. Aneb návštěva ORL či zubaře, to prostě nechcete. 🙂

Ještě si neodpustím jednu malou samolepku ze sady Souhvězdí, kde jsem si dala malou upomínku, že mám myslet víc na sebe. Aneb sebeláska, to je můj věčný problém. Máte to někdo taky tak?

Děkuji za pozornost! Doufám, že vás nahlédnutí do mého diáře bavilo a těším se na vás příště.

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Samolepky – Souhvězdí
To chci ♥
Samolepky – Zajíci – Úkoly
To chci ♥
Samolepky – Kaktusy – Ikonky
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: Design tým, Diář, DT Jane, inspirace, plánování, Samolepky
Napsat komentář