Publikováno Napsat komentář

CARDMAKING // Když kamarádka slaví narozeniny

Ahoj všichni, jak zvládáte tuhle zvláštní dobu? U mě je to jako na houpačce, ale to asi není nic neovyklého. Dneska vám ukážu jednoduché přání, které jsem vyrobila pro kamarádku k narozeninám, protože kdy  je víc potřeba najít ve schránce milou obálku…

Rozhodla jsem se pro typ přání, které se otevře trošku zajímavěji, než obyčejná klasika. Co je k tomu potřeba? Na vnitřní část použijeme jednu stránku ve tvaru čtverce – já použila klasiku 6×6. Následně je potřeba narýhovat a ohnout tak, jak vidíte na obrázku (v rozích a vždy v polovině stránky). Můžete si pomoct i linkami, které ve výsledném díle stejně nikdo neuvidí, ale to už předbíhám.

Barevnou stranou ohneme dovnitř dle následujícího obrázku, aneb ze stran ohneme dovnitř a horní i spodní částí “uzavřeme.”

Původně jsem chtěla jít jen do černobílé klasiky, ale nakonec jsem trošku barev přihodila. Je jen na vás, zda se rozhodnete nalepit kartičky, papíry, nebo necháte sekce prázdné a namícháte to dle nálady a vzoru papíru, co máte.

Výsledek vnitřní části u mě vypadá takhle:

Dle velikosti vnitřní části si připravíme část přání, kam právě vytvořenou část vlepíme. Na zadní část (nahoru i dolů) nalepíme oboustrannou lepící pásku, lepíky, nebo to, co běžne používáte a přání zavřeme. Přitlačíme a voilá!

Já bych řekla, že je to poměrně efektní a zároveň tak jednoduché:

Přání je připraveno k podepsání a popsání tím, co vás napadne. Teď už zbývá jen doladit venkovní část a můžete posílat radost. 🙂

Držte se v karanténě a posílejte radost, je to potřeba. 🙂 Budu se na vás těšit příště!

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Kartičky do fotoalba – Narozeniny (Design INSTA, 3×3)
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: Cardmaking, Design tým, DT Jane, inspirace, Jak na ...
Napsat komentář