Publikováno Napsat komentář

VYTVOŘENO LÁSKOU 💖 // vánoční obálky

Zdravím všechny papírové nadšence. I já se připojuji k holkám s typy na dárky pod jedličku. Můj tip je ale ryze praktický, relativně rychle hotový a troufám si říct, že potěší naprosto všechny.  Řeč je o darovacích obálkách- obálka vhodná na dárkový poukaz (do knihkupectví, oděvů, na kosmetiku nebo i do eshopu lepikaro 🙂 ) nebo i bankovky samotné. Zvládnete to hravě i na poslední chvíli, když neseženete vhodný dárek.

Pro rychlejší práci jsem si udělala jednoduchý náčrt- používám klasickou A4, kterou jen říznu na délku 24 cm a rýhuji (omlouvám se za 2 různé míry, ale řezačku používám v cm a rýhovačku mám v palcích). Můžete si samozřejmě zvolit rozměr podle sebe. Ozdobný papír dávám jen na přední část- odklápěcí a kapsičku. Na obálkách mám ráda zaoblené rohy, proto raznicí zakulacuji.

Na obálky jsem využila vánoční kolekci (jak jinak) a na kombinaci 8 obálek jsem si vystačila jen se 4 barevnými čtvrtkami, přesto je každá obálka jiná. Ke zdobení jsem využila nápisy Veselé Vánoce a papírové a kartonové ozdoby. Dvě obálky jsou se zapínáním na suchý zip.

Poté jsem zjistila, že mi zásoby došly. (musím si u Barči objednat) Takže jsem využila odstřiženého kousku z bílé čtvrtky a vyrobila manžetu?, která obálku drží zavřenou- raději vám ukáži na fotce.

Takto drží obálku zavřenou a nic nevypadne.

Místo cesmíny jsem ke zdobení použila dárečky a další obálka je hotová.

Díky nápisu Veselé Vánoce může obálka sloužit i něco jako přáníčko- klidně dovnitř k penězům můžete připojit kartičku s textem a přáním pohodových svátků.

Nevyhodila jsem ani kousíček scrapbookového papíru. Větší části jsem použila na výrobu mini obálek – pouze jsem barevnou čtvrtku narýhovala a dozdobila.

Cesmínový papír jsem rozstříhala i na nejmenší části a použila ke zdobení.

Snad vás můj typ inspiruje k dalšímu tvoření a hlavně si najdete čas v předvánočním shonu i na váš oblíbený koníček. Nezapomeňte se pochlubit, co jste na Vánoce ručně vyrobeného darovali vy. Použijte  #lepikaro, ať se můžeme také inspirovat.

 

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Papírové ozdoby – Vánoční vzpomínky – Texty
To chci ♥
Kartonové výseky – Vánoční vzpomínky
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Vánoční vzpomínky – Cesmína
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Vánoční vzpomínky – Pruhy červené
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Vánoční vzpomínky – Zelená
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Vánoční vzpomínky – Žlutá
To chci ♥
Papírové ozdoby – Vyrob si přání (Vánoce)
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: Nezařazené, DT Petra, Tip na dárek, Vytvořeno láskou
Napsat komentář