Publikováno Napsat komentář

VYTVOŘENO LÁSKOU 💖 // Scrapbook do rámečku

Krásný den,

jak se máte? Víte, že se nám blíží Vánoce. I já jsem si pro Vás připravila inspiraci, a to v podání scrapbooku do rámečku. Podle mě je to skvělý dárek, který si může vyrobit každý a hlavně udělá obrovskou radost.

Vyrobila jsem si celkem tři obrázky. Dva jsou čtvercového typu 23 cm x 23 cm a jeden je obdelníkového typu. Na všechny tři rámečky jsem použila novou (nádhernou) kolekci Když jsme spolu.

U prvního rámečku jsem jako podklad na celou stránku použila šedou barvu. Přijde mi, že se hodila nejvíc k fotografii. Zde jsem použila novinku v podání papírového výřezu. Je to teda nádhera. Já jsem se rozhodla srdce podlepit různými papíry, jen dva výřezy jsem nechala prázdné. Pod fotografii jsem použila podkladový papír fleky. Zbytek obrázku jsem dozdobila nápisem, který jsem si vytvořila z lepící abecedy, nápis spolu, selfíčko a kytičky jsem použila z papírových ozdob. Vše jsem podlepovala 3D páskou, aby vše vypadalo „plastičtěji“.

Na druhý rámeček jsem použila čistě bílý papír. Zde jsem použila více ozdob. Dva rámečky (děkuji Ti Bárou, jsou boží), insta kartičku na Project Life o velikosti 4 x 4 palce s nápisem „máme se rádi“, papírovou vysačku, papírové srdíčka, růžovou pečeť a kartonové výseky v podání kytiček. Dokonce jsem se překonala a použila rovnou tři druhy papíryvětvičky, fleky, světle růžová. Vše jsem opět lepila 3D páskou.

Poslední rámeček mám pro babičku. Použila jsem papír kvítka, světle růžový papír. Rozstříhala jsem PL kartičku Když jsme spolu. I světle žlutou pečeť jsem nalepila do pravého rohu. Velkou lepící papírovou abecedu jsem použila na doplnění textu. Opět jsem vše podlepila 3D páskou.

Doufám, že jsem Vás inspirovala k nějakému krásnému dárku.

Mějte se krásně Monča.

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář

Notice: Uninitialized string offset: 0 in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738