Publikováno Napsat komentář

VYTVOŘENO LÁSKOU 💖 // Diářový průvodce 2021

Krásné čtvrteční odpoledne! Máme tu druhý článek ze série a já budu podvádět! 😅 Dnes ti totiž neukážu tip na ručně vyrobený dárek, ale připravila jsem pro tebe diářového průvodce jako každý rok. Občas mi někdo napíše, že se v nich nevyzná a jaké jsou mezi nimi rozdíly. Tak pojďme na to! 📚

Letošními hlavními motivy jsou TROPY a MOZAIKA. A právě zmiňovaná MOZAIKA to zatím v oblíbenosti vyhrává 😁 Diář je svázaný do kroužkové vazby s pevnou průhlednou plastovou fólií, která diář chrání. Letos navíc jsem na desky přidala černou kulatou gumičku, díky které drží diář krásně zavřený. Všechny diáře jsou dostupné jak ve velikosti A5, tak i A6. A pozor! Všechny dny mají stejný prostor pro plánování – tedy i sobota a neděle!

Studentské diáře

Vím, že to s tou školou to letos není kdo ví jak horký, ale i tak si myslím, že na samostudium nebo online výuku se hodí mít parťáka, který ti pomůže nezapomenout na všechny úkoly a povinnosti. Na levé straně je stránka pro týdenní horizontální plánování a na té pravé je speciální úkolníčková stránka právě pro ty školou povinné.

Chci studentský diář

 

TO DO diáře

Ten druh diáře vznikl vlastně jako úplně první. Kdysi jsme s kamarádkou hledaly diář, který by nám vyhovoval a žádný jsme nenašly a tak vznikl tento. Podobně jako u studentského diáře je na levé straně stránka pro týdenní horizontální plánování a na té pravé je úkolníčková stránka.

Chci TO DO diář

 

KLASIK diáře

S výrobou diáře jsem nezapomněla ani na ty, kteří neradi plánují horizontálně, ale mají raději sloupečky a tak vznikl diáře KLASIK. V každém dni na tebe čeká 14 – 15 řádků. K tomuto diáři jsem letos přidala i samolepky HODINY, pro případ, že si potřebuješ den rozplánovat ještě pečlivěji. Tento druh diáře u mne letos vyhrál a rozhodně  jej plánuji i na příští rok.

Chci diář KLASIK

 

Rodinné diáře

Tento druh je poměrně nováčkem v našem sortimentu, poprvé jsem ho představila před dvěma roky. Na levé straně je také horizontální plánování, ale oproti diáři TODO je na stránce navíc prostor pro seznam. Nákupní seznam? Seznam dárků? Je pouze na tobě co si zrovna potřebuješ sepsat. Na prvé straně na tebe čekají boxíky. Každý člen domácnosti má tak své okénko. Diář je možné použít až pro 5ti člennou rodinu! Dá se ale využít také jinak – pracovně. Místo členů rodiny si můžeš boxíky nadepsat čímkoliv jiným. Máš dvě práce nebo práci a k tomu studuješ? Nebo máš blog, či jiný koníček? Vše se tam vejde! Proto jsem letos rodinný diář na obálce nadepsala jen rokem, je opravdu univerzální.

Chci rodinný diář

 

Nedatované diáře

O nedatované KLASIK diáře nebyl nikdy žádný zájem a tak nedatované diáře jsou pouze ve verzi TO DO.

Chci nedatovaný diář

 

Náplně do vlastních diářů

Náplň do diáře je nesvázaná, nenadírkovaná a neobsahuje pevnou průhlednou fólii s gumičkou. Náplň si můžeš nechat svázat, nebo sama nadírkovat podle tvého diáře. Hodí se pro diáře typu Filofax, Dokibook, Kikki.k, Carpe Diem, atd. Náplně jsou v klasickém rozměru A5 (15×21 cm) a A6 (10×15 cm). Do svázaného diáře již není potřeba dokupovat náplň. Skladem moc náplní nedržím a tak pokud máš o nějakou náplň zájem, ozvi se mi. Náplň se objednává zvlášť a tak doba dodání je cca 14 dní.

Chci náplň do mého diáře

 

Velká plánovací sada

Letošní novinkou je tato velká plánovací sada, která jistě potěší každou diářovou královnu! Chceš udělat radost sobě, kámošce nebo mamce? Tahle sada obsahuje vše potřebné ke stylovému plánování! 📚 V sadě najdeš diář, sadu samolepek, měsíční nedatovaný plánovač a poznámkový bloček a to vše v motivu vybraného diáře.

Chci plánovací sadu

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Diář 2021 (KLASIK) – MOZAIKA (A5)
To chci ♥
Velká plánovací sada TROPY (A5)
To chci ♥
Diář 2021 (KLASIK) – TROPY (A5)
To chci ♥
Diář 2021 (TO DO) – MOZAIKA (A5)
To chci ♥
Diář 2021 (TO DO) – MOZAIKA (A6)
To chci ♥
Diář 2021 (TO DO) – TROPY (A5)
To chci ♥
Diář 2021 (TO DO) – TROPY (A6)
To chci ♥
Nedatovaný diář (TO DO) – TROPY (A6)
To chci ♥
Nedatovaný diář 2021 (TO DO) – TROPY (A6) (Náplň)
To chci ♥
Rodinný diář 2021 – MOZAIKA (A5)
To chci ♥
Rodinný diář 2021 – MOZAIKA (A6)
To chci ♥
Rodinný diář 2021 – TROPY (A5)
To chci ♥
Rodinný diář 2021 – TROPY (A6)
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: Diář, Diářování, DT Bára, plánování, Tip na dárek, Vytvořeno láskou
Napsat komentář