Publikováno 1 komentář

Váš kreativní svět slaví 4. narozeniny!

Další rok za námi, tak strašně to utíká! To není možné! Dneska to jsou přesně 4 roky, co jsem na eshop nahrála své první tři produkty. Byla to “kolekce” Ahoj jaro. Kolekci píši schválně v uvozovkách, protože na začátku kolekce znamenala vlastně jen kartičky.

Kdybych měla shrnout loňský rok, tak bych jej popsala asi jako “mega hustou krasojízdu” 😀
Loni jsem totiž vydávala hodně plánovacích produktů, sešity, traveler’s notebooky a musím uznat, že scrapbook byl zcela neplánovaně v pozadí. To chci letos napravit a už teď můžu slíbit, že se máš na co těšit! Navštívila jsem taky plno prodejních akcí – většina z nich byla v Praze, ale dojeli jsme až do Ostravy! Na konci roku jsem se také vydala “na lov” holek do design týmu a musím říct, že holky předčily mé očekávání a už teď tak nějak tuším, že jsme dobrá parta. Díky holky!

Velké díky také patří vám, zákaznicím, protože bez vás by eshop nebyl takový, jaký je dnes!

A jak bude dnešní narozeninový den probíhat?

Už teď můžeš utíkat na eshop a nakupovat s narozeninovou slevou 20%! Pokud sis přihlásila odběr slevových akcí a novinek, utíkej se nejdřív podívat na email, protože tě tam čeká tajný narozeninový kód na slevu 30% 🙂

Sleva platí celý den, takže máš dost času vybrat všechno to, co se ti líbí!

Ve 13:00 tě na blogu čeká narozeninová soutěž na téma a v 15:00 se dozvíš jakou jsem si pro tebe přichystala novou scrapbookovou kolekci! Juchu! Tak se sem nezapomeň vrátit.

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

1 komentář u „Váš kreativní svět slaví 4. narozeniny!

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738