Publikováno Napsat komentář

V AKCI // Alči mini album

Ahojte, milý čtenáři a followeři blogu Váš-kreativní-svět.cz! Dnes se s Vámi podělím o svůj dárek k narozeninám pro mou babičku, který je vlastně podle vzoru Janičky Bennett. Dlouho jsem přemýšlela, co babi udělat. Pak přišla nabídka od Barči s možností hostovat u ní na blogu s příspěvkem za použití jejích designových kartiček. Když se kartičky „Kaňky“ objevily u mě na stole, bylo po chvíli rozhodnuto. Vzhledem k tomu, že mi vedle leželo i mnoho dalších volných PL kartiček, vzpomněla jsem si na výše uvedený článek a začala jsem tvořit.

Je to mix kartiček, ozdob, enamelek (ty nesmí nikdy chybět) a především fotek naší rodiny, tady musím poznamenat, že sehnat fotky naší rodiny je celkem nadlidský výkon. Oni se vůbec nefotí! Ještěže je internet plný sociálních sítí, alespoň něco málo se mi podařilo ulovit a účel to dokonale splní.

 

Musím uznat, že kolekce „Kaňky“ je podle mě jedna z nejzdařilejší, které Barča v nabídce má. Skvěle se s nimi pracuje. Jsou v celku neutrální, ale i ti, kteří si potrpí na barvičky (ne, nenarážím na sebe), si přijdou na své, protože akvarelový efekt je perfektní. Pokud hodláte kartičky použít klasicky do PL alba, vřele doporučuji, protože všechny obsahují řádky a tak už se nemusíte bát, že vaše písmenka půjdou „na Sněžku“ nebo „z Beskyd“. Navíc má trefné popisky a to byl především ten důvod, proč jsem je použila na tento projekt, jsou „rodinné typu“. Doufám, že se Vám mé provedení Janičky projektu líbilo a už nebudete otálet a váhat nad koupí některé z kolekce Váš-kreativní-svět.cz kartiček.

Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738