Publikováno

SCRAPBOOKING // Zaměřeno na knížky

Ahoj,

dnes jsem si pro vás připravila dvě stránky o velikosti 6×8. Byla to taková moje premiéra, protože v tomto formátu vůbec nic nelepím. Ale nedávno jsem se rozhodla zapojit do jednoho zahraničního projektu, kde se lepí každý týden stránka se zaměřením na sebe, a přijala jsem výzvu vyzkoušet si jiný formát než používám standardně.

Jelikož tématem stránek měly být knížky, sáhla jsem po kolekci Knihomolka. Několikrát jsem se touto kolekcí prohrabovala ve své syslírně, ale nikdy nebyly vhodné fotky, kde ji použít, až nyní! Hodilo se mi i to, že k této kolekci jsou jen malé papíry, takže jsem nemusela řezat z velkých. Podklad layoutu je z natrhaných papírů, díky kontrastním barvám této kolekce, trhání ve vrstvení pěkně vyniklo.

Fotku jsem ozdobila mými milovanými papírovými ozdobami, kde najdete jak obrázky tak nápisy. O detail se pak postaralo kolečko z kartonu podlepené 3D samolepkami.

Horní roh layoutu jsem ozdobila také několika papírovými ozdobami v kombinaci s kartonovým nápisem a miniabecedou. Abeceda k této kolekci žádná oficiálně není, ale barevně se k tomu velmi hodila základní miniabeceda v žluté barvě. Doporučuji pořídit si tuhle vychytávku ve všech barvách. Díky své velikosti je to ideální pomocník k vytvoření jakéhokoliv nápisu, ať už při scrapování, tak při zdobení diáře 🙂

Bohužel jsem si k této kolekci pořídila pouze kartičky 4×6 a to ještě jen ty orientované na výšku, takže se mi do zvolené kapsy vůbec nehodily. Ale stačilo trocha řezaní a problém byl hned vyřešen. Velkou kartičku jsem pak jen otočila na bok a nápis přelepila fotkou, nikdo nic nepozná 🙂 Detaily jsem pak dozdobila opět papírovými ozdobami a samolepkami.

Na závěr, musím říct, že mě mrzí, že nemám víc času na čtení. S kolekcí Knihomolka by se totiž suprově tvořil čtenářský deník. Hned se mi v hlavě zrodilo několik nápadů, jak by se daly přečtené knížky zaznamenávat, ať už do tečkovaného sešitu nebo do Traveler’s notebooku.

Přeji vám všem více času pro sebe a Lepikaru krásné narozeniny 🙂

Janča

 

 

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Kartonové výseky – Knihomolka
To chci ♥
Papírové ozdoby – Knihomolka
To chci ♥
Kartičky do fotoalba – Knihomolka (Design D, 6×4)
To chci ♥
Samolepky – Knihomolka
To chci ♥
Český scrapbookový papír (6×8) – Knihomolka (sada papírů)
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: české kartonové ozdoby, DT Janča