Publikováno Napsat komentář

SCRAPBOOKING // Výlet

Zdravím Vás poprvé z Lepikaro blogu. Jak se Vám líbí tenhle název? Mě teda strašně moc. Baru je to krásný název.

Připravila jsem si pro Vás scrapbookovou stránku, kde v hlavní roli hrají PL kartičky, sňůrka, modrý papír, papírové a kartonové výseky. Na celou stránku jsem použila pouze jednu fotografii, která má velikost 9 cm x 13 cm. Fotografie je skoro 4 roky stará, jak jsem už jednou psala, mám hooodně dlouhé fotografické resty.

17. října 2015 jsme vyrazili na nejvyšší horu České republiky. Bylo pěkně hnusně, nic jsme skoro neviděli, ale i tak jsme tam hezky vyškrábali a hlavně se vyfotili.

Tentokrát jsem měla velkou chuť použít na stránce provázek, na který přidám pár věcí jako, kdybych věšela prádlo. Nejdříve jsem navlékla dřevěný fotoaparát, papírovou geo značku žluté barvy (do které jsem udělala dírku), PL kartičku VÝ-LET, dřevěný nápis Miluji to, vlaječku z washi pásky. Provázek jsem hezky zalepila papírovými výseky.

Opět jsem vrstvila PL kartičky, ale tentokrát jsem byla chytřejší a označila si, kam potřebuji dát 3D pásku. Jako poslední jsem si přilepila 3 vrstvy na konec fotografie, která je přilepená na papíře.

Když vše bylo připravené, hezky jsem kartičky s fotografií přilepila. Vedle jsem nalepila papírový výsek DOBRODRUŽSTVÍ.

A celá stránka je hotová. Taky jste už podlehly scrapbookovým stránkám?

Přeji Vám krásný den Monča

 

Použité produkty:

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738