Publikováno Napsat komentář

SCRAPBOOKING // Ségry

Dneska pojedeme na růžové vlně! Vždycky mě fascinovaly ségry, co k sobě mají blízko a mají spolu krásný vztah. Já sama mám bráchu a myslím, že vztah mezi sourozenci různého pohlaví je většinou jiný. Zkrátka bráchové a ségry jsou na tom podle mě jinak a stejné pohlaví pomáhá v tom, že si sourozenci mohou být bližší (i když je mi jasné, že to tak není vždy). Takže než se do toho zamotám – teď to budu všechno bedlivě pozorovat u našich holčiček a budu se snažit jim pomáhat v tom, aby měly jedinečný vztah.

Pro naši nejmenší jsem do alba chtěla zachytit tento kouzelný moment, kdy si ji starší ségra s láskou prohlížela, když jsme si ji dovezli z porodnice. (A k tomu vám předám jeden tip – když se vám rozlomí nápis, i tak jej můžete nalepit tak, aby to nešlo poznat. 🙂 )

Celá kolekce Ségry je jako stvořená pro tyto kouzelné chvíle. Myslím, že tyto české sourozenecké kolekce (je varianta i pro bráchy a sourozence různého pohlaví) jsou u Barči unikátem a rozhodně je všem doporučuji všemi deseti – strašně jednoduše se s nimi tvoří.

Určitě jste si už všimli, že vždy tvořím jednoduše a snažím se i poměrně rychle, protože děti mi zkrátka víc času nedopřejí. 🙂 A takový je i tento layout.  Zvládne to prostě každý. Takže sourozencům zdar!

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Papírové výseky – Ségry (stará verze)
To chci ♥
Český scrapbookový papír (6×8) – Knihomolka – Bordó
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: DT Jane, inspirace, Malý scrapbook
Napsat komentář