Publikováno Napsat komentář

SCRAPBOOKING // Pes, nejlepší přítel člověka

 

Přejí vám všem krásný letní den 🙂

Dnes vám ukážu 8,5 x 11 stránku, na kterou jsem použila především psí kolekci. Na stránku jsem si vytiskla tři černobílé fotky. Na nich je náš mladší syn, jak se plazí za buldočkem mých rodičů.

Jako základ jsem zvolila šedý pruhovaný papír, který je velmi univerzální a Bára ho má stále v prodeji zde. Na něj jsem navrstvila papír s tlapkami a tyrkysový papír, který jsem dopředu obšila na stroji (to se mi tentokrát moc nepovedlo, ale neměla jsem náhradní papír, tak už jsem to tak nechala).

Text jsem si vytiskla na pruh vellumu, který jsem společně s kusem kraftového pytlíku vložila pod fotky.

Pak přišlo na řadu zdobení. Z tlapkového papíru jsem si pár tlapek vystřihla a nechala je na stránce přicházet a odcházet. Dále jsem měla vybrané úžasné bílé akrylové ozdoby z kolekce Psi. Jenže bílé se mi na stránce ztrácely. Tak jsem po delší době použila horký embossing a přebarvila je na černo. Nikdy jsem nad embosingem příliš nepřemýšlela a pravda, akrylové ozdoby takto upravovat asi není nejlepší řešení. “Mazel” se mi pod horkým vzduchem ohnul a při pokusu o narovnání 🙂 se mi rozlomil 🙂 🙂 Naštěstí to ani moc na stránce není vidět…

Jako abecedu jsem zvolila papírovou z kolekce narozeniny. Je bezvadná, velmi univerzální.

Na stránce mi ještě chybělo trochu jiné barvy, a tak jsem vytáhla zásobu enamelek a zkoušela, co by se hodilo. Oranžovou příliš nepoužívám, tuto barvu akceptuju snad leda na podzim 🙂 Ale zde mi to přišlo jako pěkné ozvláštnění. Nakonec jsem ještě našla zbytky oranžového papíru a ty jsem vsunula pod kraftovou obálku.

Tímto se dnes s vámi loučím. Všem vám přeji krásné léto a těším se na příště 🙂

 

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Český scrapbookový papír (12×12) – Psi – Tlapky mint
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Bráchové – Tyrkysová
To chci ♥
Kartonové výseky – Sada Psi
To chci ♥
Papírová abeceda – Narozeniny
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: DT Leona, Scrapbooking
Napsat komentář