Publikováno 1 komentář

SCRAPBOOKING // Obraz

Připravila jsem si pro vás návod, na to, kde všude se dá použít materiál na scrapbooking. Úkol zněl jasně. Udělat foto koláž pro kamarádku ze střední školy k narozeninám, a aby tam bylo co nejvíce fotek. Foto koláže mám moc ráda, ale líbí se mi, když můžu fotky „okořenit“. Koupila jsem ten největší obraz, který v obchodě měli. 

Jako podklad jsem použila bílý papír. Nejdříve jsem rozmístila scrapbookové papíry v různých velikostech na celou plochu obrazu. Vlevo a vpravo jsem použila papír tahy, dále žlutý papír, srdíčkový, modrý a růžový


Poté následovalo rozmisťování fotografií, protože některé jsou na šířku a některé na výšku občas se stalo, že se některé fotografie překrývají. Musím říct, že se mi to líbí. Tady ta část mi trvala nejdéle, protože to byla jedna fotka doprava, druhá doleva a pak jsem zjistila, že takhle teda ne, tak nastala další kombinace. Když jsem byla se svým výtvorem spokojená, vyfotila jsem si obraz, abych fotografie úplně přesně nalepila. A hádejte co, no samozřejmě se mi to nepovedlo :-D, ale i tak to nevadí. Bylo důležité vše zakrýt.

V levém horním rohu jsem použila nápis DOBRODRUŽSTVÍ a kartičku z kolekce Sourozenci. Fotografii jsem nalepila pod nápis a pár centimetrů od levého okraje. Také jsem použila, kartičku naše lásky, protože ty mimina na té fotce jsou prostě naše lásky.  


Doprostřed jsem musela dát naší fotku ze střední školy z maturitního ročníku, abychom se zasmáli, jak po těch deseti letech vypadáme :-D. Na fotografii jsem nalepila nápis dobrodrůžo, protože to tak bylo.Vpravo uprostřed jsem opět využila kartičku z kolekce Ségry – zlobidla. 


Jako další zpestření jsem použila různé samolepko nálepky z kolekcí Ségry, Léto, dřevěná srdíčka, papírová srdíčka, a také malé kartičky 2 inch x 2 inch z kolekce Každý den, Jaro, Ségry. Tímto je obraz celý hotový. Musím říct, že se mi moc líbí. Je skvělé si dávat takové vzpomínkové dárky. Třeba Vás inspiruji k podobnému dárku. Užijte si každou chvíli tvoření.
Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

1 komentář u „SCRAPBOOKING // Obraz

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738