Publikováno

SCRAPBOOKING // Narozeninová vzpomínka

Ahoj,

dneska jsem pro vás vybrala kolekci Slavíme! a připravila layout s jednou fotkou. Kdo mě zná tak ví, že tohle se mi moc často nepoštěstí…většinou mám spíš problém, aby se mi fotky na stránku vešly a i tak naše album praská ve švech.

Na začátku všeho byl bílý papír, jehla, bavlnka, fixa a talíř… Na papír jsem obkreslila menší talíř, nejdřív dvakrát červenou fixou a pak jednou tužkou. Kolečko tužkou jsem se rozhodla obšít modrou bavlnkou. Vyšívání mě baví a dá to stránce netradiční nádech. Podařilo se mi doma najít barvy ladící s kolekcí, takže to ani nepůsobí nudně.

Hlavní motiv stránky je tedy daný. Na okraj věnce z koleček jsem umístila fotku, kterou jsem podlepila jednou kartičkou 6×4. Aby layout nepůsobil ploše opět jsem hlavní fotku podlepila 3D samolepkami a rohy ozdobila červenými růžky, které najdeš na aršíku s papírovými ozdobami. Pod fotku jsem lípla ještě kousek “pauzákových”samolepek, fungují úplně stejně jako washi pásky, jednoduše je utrhneš a nalepíš.

O finální dozdobení se pak postaral nápis z kartonových ozdob a textové samolepky. Ještě jsem přidala papírové balónky a několik samolepicích konfet, které vypadají jako drobné enamelky. K této kolekci totiž vznikly celkem čtyři archy papírových ozdob, takže je opravdu z čeho vybírat. Osobně mám nejraději zdobení papírovými ozdobami v kombinaci s kartonovými.

Dominantní nápis je kombinací kartonové trojky a nápisu z papírových ozdob, obojí je podlepené 3D kolečky (asi jimi začínám být trochu posedlá 😀 ). Nakombinovala jsem to ještě se samolepicí miniabecedou, protože je roztomilá, barevná a nesnáším psaní rukou, které mi vždycky zkazí estetiku celé stránky.

Další kousek rodinného alba hotov. Miluji jak se tyto stránky coby malé střípky v albu dohromady poskládají v mozaiku našeho života. Také tvoříš velké album anebo máš raději minialba?

Janča

 

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Kartičky do fotoalba – Slavíme! (Design D, 6×4)
To chci ♥
Samolepky – Slavíme!
To chci ♥
Samolepky – Slavíme! – Pásky
To chci ♥
Scrapbookový papír (12×12) – Slavíme! – Konfety
To chci ♥
Kartonové výseky – Slavíme!
To chci ♥
Kartonové výseky – Slavíme! (Čísla)
To chci ♥
Kreativní sada na výrobu fotoalba – Slavíme!
To chci ♥
MINI abecední samolepky s diakritikou – Slavíme! (Mix barev)
To chci ♥
Papírové ozdoby – Slavíme! – Texty
To chci ♥
Papírové ozdoby – Slavíme! – Tvary
To chci ♥
Papírové ozdoby – Slavíme! (sada)
To chci ♥
3D samolepící pěnové kolečka (117 kusů)
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: české kartonové ozdoby, DT Janča, Samolepky, Scrapbooking