Publikováno Napsat komentář

SCRAPBOOKING // Na hřišti

Nevím jak vy, ale já miluju fotky, které pořizujeme na hřišti. Jsou hravé, veselé a plné barev. Stejně takové jsou i papíry z letní kolekce a tak se k těmto fotografiím úplně skvěle hodí.

Tento layout vznikl tak, že jsem chtěla vytvořit něco jednoduchého, minimalistického. A protože bylo v plánu málo zdobit, vybrala jsem ten nejvíc barevný letní papír, který jsem přišila na podkladovou bílou čtvrtku. Fotku jsem podlepila bílým papírem a ještě i velumovým papírem. Journaling jsem psala na stroji na obyčejný čtverečkový papír, který jsem vyštrachala v šuplíku.

Z papírových výseků jsem chtěla použít ke žlutému kolečku ještě i žlutou vlaječku, jenže ta už je nalepená na jiném projektu. Takže jsem vzala nůžky a obstřihla jsem to, co z vlaječky zbylo, když jsem ji vyloupla z papíru. Ručně jsem ozdoby prošila. Samolepka větvičky je z nové diářové kolekce, která je mimochodem dokonalá.

Dolepila jsem kartonové výseky a úplně nakonec jsem papír ozdobila malůvkami. Přiznám se, pomohla jsem si šablonami… 😉

Ať žije minimalismus! 😊

Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738