Publikováno Napsat komentář

SCRAPBOOKING // LAYOUTS

Holky, přiznejte se, jak vám jdou nebo šly scrapbookové stránky? Když jsem začala já, informace se na mě hrnuly a já byla jak v Jiříkově vidění, proto jsem začala chodit na různé kurzy, kde jsem se dozvídala více a více informací a postupně si nacházela svůj styl.
Jednou jsem šla na kurz scrapbookových stránek. Jakožto úplný začátečník jsem byla nervózní, co se naučím a já viděla paní, která jela jak úplný profík. Já vím, věnovala se tomu delší dobu, ale mé srdce prahlo “už to chci umět” a mít krásné projekty. Jenže hned to nešlo, proto jsem si pro vás připravila na ukázku projekt “jak začít se scrapbookovou stránkou pokud nejste profík”.
Na Pinterestu jsem si do vyhledávače zadala scrapbook layouts sketches a vyběhne ti tolik inspirací, že se ani nestačíš divit. 
Teď stačí najít inspiraci, zasednout ke stolu s fotkami a začít tvořit scrapbookovou stránku. Věřte mi, jednoho dne to půjde úplně samo.

Hurá do toho!

Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáte tak inspiraci k vašemu tvoření, přednostní přístup k novinkám a každý měsíc vylosuji jednoho výherce poukazu v hodnotě 500 Kč. 😉

Napsat komentář