Publikováno Napsat komentář

SCRAPBOOKING // Kytičky a balónky


Jaro už je v plném proudu a já jsem si taky konečně pohrála s jarní a narozeninovou kolekcí. Dneska vám ukážu hned dvě velké stránky – jednu s balónkovou čtvrtkou a tu druhou s těmi skvělými výseky kytiček!

Na začátku dubna jsme byli s naší holčičkou na jejím prvním karnevalu, kde dováděla s balónky. A to chtělo pořádně zdokumentovat. Původně jsem si myslela, že balónkovou čtvrtku použiju na nějakou narozeninovou oslavu, ale ke karnevalu se taky skvěle hodí. Barevně se mi k tématu hodila ještě čtvrtka s pruhy

Obě čtvrtky jsem rozřezala na trojúhelníky a pak začala zábava na celý večer! Skládala jsem je k sobě a různě kombinovala, dokud jsem nebyla spokojená. Pak jsem je zezadu podlepila papírem a zpevnila šitím. Fotky jsem poskládala diagonálně a u dvou z nich jsem nám nasadila čepičku.

Fotka uprostřed je větší a kolem ní jsem dala shluky výseků a štítků. A nesmí chybět nadpis z abecedy.

A tady je celá stránka. Schválně jsem si na plotru vyřezala z béžovky ty samé tvary hvězdic a mušlí, jako má naše vodní princezna na sukýnce. Téma karnevalu bylo vodní svět.

Druhou stránku jsem si chtěla zkusit už dlouho. Inspirovala jsem se u mé oblíbené Steffi Ried (její stránka k nakouknutí tady). Základem je pruh fotek s nadpisem a pod tím rozkvetlá louka z nalepených květů a vyšitých stonků. Až na to šití je to taková rychlovka!

Nejdřív jsem si vytvořila žluté pozadí pod fotky. Vodovou barvu jsem si nanesla na acetátovou fólii a několikrát ji obtiskla na bílou čtvrtku. A přidala pár cákanců. Pak jsem si rozmístila květy a předkreslila  si tužkou stonky. Ty jsem pak prošila na stroji.
 

Tady je zadní strana, ještě vytahat nitky na rub a zavázat na uzlíky. Uff…

A teď už to šlo rychle. Nalepit květy, některé podlepit pěnovou páskou, na žlutý podklad poskládat fotky, přidat pár enamelek a ještě nadpis Konečně sluníčko!

Přeji vám krásné jarní tvoření, s těmito kolekcemi to půjde samo!

Použité produkty:
Český scrapbookový papír (12×12) – Narozeniny – Balónky

Český scrapbookový papír (12×12) – Jaro – Pruhy

Abecední samolepky s diakritikou – Bílá 2

Papírové výseky – Narozeniny

Kartonové výseky – sada Jaro

České papírové ozdoby – Jaro – Štítky
Český scrapbookový papír – Béžová

Papírové výseky – Jaro – Kytky

Papírové výseky – Jaro – Slova

https://2.bp.blogspot.com/-r86iWBBnC10/WmUTMi4ZEyI/AAAAAAAAQl0/Jue1Jq6jQrkiOMv8oHYt_Hau7acjH5IPgCLcBGAs/s1600/ikona_design_tym_peta.jpg

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738