Publikováno Komentáře: 2

SCRAPBOOKING // Jarní procházky

 

Ahoj,

další měsíc utekl a tak tu jsem opět se svou malou inspirací. Tentokrát jsem si na pomoc vzala kolekci Jaro a scrapla dvě naše jarní procházky do 8,5×11 alba.

1. stránka

Tuto stránku jsem zvolila kapsovou. V 8,5 x 11 albu kapsy tak často nepoužívám, ale sem tam je zařadím a tím se album hezky ozvláštní. Vybrala jsem si prvomájovou procházku a vytiskla si pár fotek (to je tak, když nescrapuju s odstupem – mám pocit, že musím dát do alba všechny fotky :).

Všudypřítomné řepkové pole rozhodlo o barvě papíru pod první fotkou i velké abecedy. Tyto papírové abecedy má Barča v obchodě nové a jsou naprosto skvělé. Žlutá z kolekce Rodina je můj favorit 🙂

Spodní část stránky jsou dvě kapsy 6×4. Mě to však nestačilo 🙂 a přifusovala jsem si ještě 3×4 kapsičku. Tu jsem použila jako úvodní a pod ní pak schovala popisek. Velký nápis se mi na kartičku nevešel, a proto jsem jej roztáhla až do vedlejší kapsy.

V jedné 6×4 kapse je kartička z kolekce Jaro a do druhé kapsy jsem zvolila šedý pruhovaný papír z kolekce Jídlo. Stránku jsem už dozdobila jen pár nápisy, štítkem, výseky a bílým akrylovým srdíčkem.

2. stránka

Víc aktuální být v albu ani nemohu, protože fotky na stránce jsou ze sobotního výletu 🙂  Většinu fotek jsem nafotila na šířku a proto jsem se rozhodla pro jejich úplně jednoduché rozmístění. Některé fotky jsem podlepila pěnovou lepící páskou (bez ní si už tvoření nedovedu představit) a jednu fotku jsem vytiskla v menším formátu a podlepila vellumem.

Jako podklad jsem zvolila tmavě modrý papír s puntíky z vlastních zásob. O barvě papíru rozhodl oděv obou synů. A chtěla jsem na této stránce použít bílé akrylové ozdoby a na tmavě modrém podkladu se krásně vyjímají.

Z kytičkového papíru z kolekce Jaro jsem si vystřihla kytičky a ty jsem umístila nahoru a dolů na stránku. Oba okraje jsem prošila. Ale vzhledem k tomu, že jsem zvolila bílou nit (až po dokončení mi došlo, že jsem mohla prošívat barevně), tak šití není extra nápadné.

Vpravo dolů jsem na bílou kartičku umístila popisek a dozdobila větvičkami (zde z kolekce Rodina), nápisem a akrylovým srdíčkem.

Podobný shluk jsem vytvořila i nahoře. Větvičky jsem pro změnu použila ty z kolekce Bráchové.

A stránka je hotová 🙂

Pro dnešek se s vámi loučím a těším se zase příští měsíc!

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Akrylová ozdoba – “Jaro”
To chci ♥
Kartičky do fotoalba – Jaro (Design D, 6×4)
To chci ♥
Papírové ozdoby – Rodina
To chci ♥
Kartičky do fotoalba – Jaro (Design D, 3×4)
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Jídlo – Pruhy
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: DT Leona, Project Life, Scrapbooking

2 komentáře u „SCRAPBOOKING // Jarní procházky

  1. Krásné stránky Lei 🙂 ta abeceda se Barči fakt povedla 😉

    1. Moc děkuji Peti! ❤

Napsat komentář