Publikováno Napsat komentář

SCRAPBOOKING // Hledání skřítků

Zdravím vás do lockdownu a doufám, že se vám daří neklesat na mysli. Troufám si tvrdit, že trošku tvoření vám k tomu taky pomůže, tak směle do toho.

Já zaznamenala náš výlet za skřítky, což byla hra pro děti na jarní prázdniny, kdy po vesnici a jejím blízkém okolí byli rozmístěni skřítci a děti je měly hledat. To bylo radosti, když se nějaký našel a jeho jméno se mohlo zapsat do herního plánu.

Tahle cestovatelská kolekce od Barči je fakt skvělá. Tak hezky se s ní lepilo, že byl výsledek velmi rychle hotový. Tyhle zemité barvy jsou prostě moje. A ty malé samolepky mapky jste už viděli? Konečně se naskytla příležitost je použít.

Přiznám se ale, že se ale našlo i něco, co se mi na tomhle projektu moc nelíbí – a to journaling. Můj cíl byl mít takové to ledabylé písmo, které občas vídám na zahraničních projektech, ale vůbec nejsem s výsledkem spokojená. Asi už to tak nechám, protože mě nenapadlo, jak to elegantně vyřešit. Ale co, budu to brát jako takové poučení pro příště.

A ačkoliv teď můžeme výletovat jen po vlastním okrese, tak se snažte dostat ven, co to půjde. Působí to pozitivně na psychiku. Taková rutina každý den vycházka je skvělá.

Jaký projekt jste naposledy lepili vy? Nebo na co se chystáte? Pochlubte se třeba na Instagramu, ať inspirujete ostatní. Jsme v tom všichni spolu a já věřím, že spolu to všechno zvládneme.

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Kolekce – Naše báječné léto … doma (design A)
To chci ♥
Kartonové výseky – Podzim
To chci ♥
Samolepky – Naše báječné léto … v lese
To chci ♥
Samolepky – Naše báječné léto … v kempu
To chci ♥
Samolepky – Naše báječné léto … na chalupě
To chci ♥
MINI abecední samolepky s diakritikou – Když jsme spolu (hořčičná)
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: DT Jane, Samolepky, Scrapbooking
Napsat komentář