Publikováno Napsat komentář

Scrapbooking // Hexagony

Ahoj,

ten čas letí, a už je tady podzim. Ale dnes se ještě vrátím do léta, kdy jsme oslavili 4. narozeniny staršího syna. Ukážu vám jeden layout a jednu kapsičkovou stránku do 8,5 x 11 alba.

  1. layout

Cíl byl jasný – využít kartonové hexagonové výseky z kolekce Rodina 🙂 Layout je úplně jednoduchý. Vyřezala jsem si z modrého, žlutého, černého a papíru s vlaječkami hexagony různých velikostí. Ty jsem naskládala na bílý papír a různě je posouvala, dokud jsem nebyla spokojená. Některé hexagony jsem propíchala šídlem a stejně tak jsem vytvořila dva hexagony jen v podkladovém papíru jako obrys.

Umístila jsem fotku a doplnila ji kartonovým výsekem rodina a za pomocí malé abecedy nápisem “naše”.

Nakonec jsem umístila dřevěné hexagonové výseky, hvězdičky (jsou součástí velké abecedy z kolekce Rodina), vlaječkovou girlandu a obrázek domečku se srdíčkem.

 

2. kapsičková stránka

Stránku jsem ladila k layoutu. Na tři kartičky jsem na každou umístila tři hexagony.

Na dvě tyto kartičky jsem si vytiskla popisek. Na kartičku z kolekce Narozeniny s nápisem “narozeniny” jsem doplnila čtverku a hvězdičku ze žluté abecedy a umístila dvě narozeninové čepičky.

Zbytek zdobení je velmi jednoduchý. Pod dvě fotky jsem umístila žlutý papír a fotky sem tam doplnila výseky z kolekce Narozeniny.

 

To je ode mne pro dnešek vše, užívejte podzimu a těším se zase na příště 🙂

 

 

 

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář

Notice: Uninitialized string offset: 0 in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738