Publikováno Napsat komentář

SCRAPBOOKING // Čtverce

Krásný den Vám přeji,

v prvé řadě Vám chci poděkovat, že čtete tento krásný kreativní blog plný inspirace. Tentokrát jsem si pro Vás nachystala scrapbookovou stránku. Jak možná víte, u mě teď frčí čtverce. Bohužel jsem doma neměla insta kartičky ve velikosti 4 x 4 palce. Proto jsem byla nucena kartičky design D 6 x 4 palce zkrátit. Zvolila jsem dvě bílé kartičky, dále s kruhy a se srdíčky. Rozložila jsem si je hezky doprostřed stránky a každou kartičku jsem o nějaký milimetr posunula.

Jako první jsem začala zdobit kartičku s fotografií, kterou jsem si také zmenšila na velikost 4 x 4 palce. Použila jsem bílý podkladový papír, na kterém jsou ukázky všech kartiček, když ji otočíte, máte bílý papír. Na bílý podkladový papír jsem položila korálový papír ve tvaru trojúhelníku, dále pauzovací papír (je hezké jak zmírní jas barvy), který jsem trhala ručně. Sešívačkou jsem vše sešila. Pod fotografii jsem použila krajkový papír. Jako ozdobu jsem zvolila štítek a květinu. První část máme hotovou.

Novinku, kterou jsem poprvé vyzkoušela bylo to, že je mi líto vyhazování plastových pytlíčků, ve kterých je nám předáván materiál. Do tohoto pytlíčku jsem vložila insta kartičku 3 x 3 palce v korálkové barvě a plexi výseky ve tvaru srdíček. Z druhé strany jsem vše přilepila oboustrannou lepící páskou.

Pokud dobře počítám, zbývají mi dvě kartičky. Bílou kartičku jsem v levém horním rohu ohnu a sešívačkou sešila. Dále jsem přidala malé štítky a text.

Poslední kartička je decentní plná srdíček. Použila jsem velký foťák a velký štítek a vlepila kartonový nápis Jaro.

Doprostřed jsem nalepila nápis spolu u kterého se mi stala menší nehoda, ale to vůbec nevadí. Vše jsem glossy lepidlem nalepila. Naštěstí vše dopadlo dobře.

 

Tak a vše máme hotové a nazdobené. Jak se Vám stránka líbí? Mám z ní radost, protože malými krůčky budu mít brzo hotové album ze Švédska.

Přeji vám krásný den.

 

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Kartonové výseky – Jarní nálada – Texty
To chci ♥
Kartičky do fotoalba – Jarní nálada (Design D, 6×4)
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Jarní nálada – Korálová
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Jarní nálada – Štítky
To chci ♥
Kartičky do fotoalba – Jarní nálada (Design INSTA, 3×3)
To chci ♥
Kartonové výseky – Jarní nálada – Kytičky
To chci ♥
Papírové výseky – Jarní nálada (texty)
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: Nezařazené, české kartonové ozdoby, DT Monča, Scrapbooking
Napsat komentář