Publikováno Komentáře: 3

PROJECT LIFE // Restaurant day

Nejprve bych chtěla Barči poděkovat za nabídku být součástí design týmu. Bylo to nečekané, ale budu se moc snažit aby se Vám moje příspěvky líbily. 😊
Můj první počin je PL stránka z jedné food akce v Brně. Tady si dovolím trochu odbočit. Na Restaurant day se sjelo přes dvě desítky kulinářů a nabízely opravdové mňamky. Kdo je z Brna, určitě doporučuji. Další termín je tuším 23.2.
Teď už ale zpět k stránce. Vybrala jsem můj oblíbený design A. Použila jsem samosebou kolekci Jídlo, konkrétně kartičky a papír s šedými pruhy. Na úvodní kapsu jsem použila již výše zmíněný pruhovaný papír, na který jsem si natiskla velkými písmeny nápis. Pak jsem jen doplnila datum pomocí čísel z kolekce Léto, papírovými výseky hvězdiček a zlatými samolepkami z mých zásob. 

Do další kapsy putovala velká fotka, u které jsem si ještě před tiskem vytvořila bílý rámeček, a tak jsem fotku nemusela už nijak podlepovat. Doplnila jsem opět pouze hvězdičkou a mini kamínkem.
Často si na journaling vyčlením pouze jednu kartičku. Protentokrát to byla kartička 3×4 s nápisem “Spolu je nám nejlíp”. K psaní textu jsem po dlouhé době vytáhla psací stroj. 
Design proužků se mi na celé stránce opakuje několikrát. Zde například ve vzoru dřeva. Na kartičku jsem nalepila logo kavárny, která akci pořádala, dále geo značku a nápis ze samolepicí  abecedy, obě z kolekce Léto. 
Kartičky s příbory přímo volaly po vybarvení. Na nápisy jsem využila černou abecedu a trefné samolepicí texty.
Úžasná chňapka v akci.

A zde už je celá stránka.

To je ode mně pro dnešek vše!

Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

3 komentáře u „PROJECT LIFE // Restaurant day

  1. Stranka se ti moc povedla Terezko😊 libi se mi ta kombinace zlute, sede a pruhu. A diky za tip na akci, vypada to opravdu zajimave ☺

  2. Moc pěkná stránka Tery 😉 a díky za tip, asi si tam vyrazíme 🙂

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738