Publikováno Napsat komentář

PROJECT LIFE // Molly a sestra

A je to tady 🙂, jdu s kůží na trh v podání prvních dvou stránek project life.

Rozhodla jsem se zpracovat fotky ze psího soustředění a ze psí zkoušky. Kam jsem vyrazila já se sestrou Marťou (píšu Marťou, protože mám ještě jednu, a to Míšu a ano všechny tři jsme od písmene M 🙂 ) a Molly. Když jsem po měsíci žadonění, co nám odešel pejsek Monty, přemluvila rodiče a hlavně babičku, abychom si ji pořídili, tak jsme se rozhodli s ní chodit na cvičák, aby to byla vychovaná psí slečna.

Jsem nesmírně vděčná Báře, že má paní Pejskovou, a udělala kolekci Psi. Protože ty tlapičky, misky, kostičky jsou vážně roztomilé.


Vzala jsem si dost netradiční rozměr stránky, kapsy na fotografie jsou 4 inch x 4 inch a  kapsy na kartičky jsou 3 inch x 4 inch. Pro tento rozměr jsem se rozhodla z důvodu množství fotek jak ze soustředění, tak i ze zkoušky. Na první straně se věnuji soustředění. Fotky jsem si nechala vyvolat ve velikosti 9 cm x 13 cm a poupravila je na velikost 4 inch x 4 inch.
Poté jsem se vrhla na druhou stranu PL a začala skládat fotografie, následně jsem si je upravila, a přišla zase má oblíbená část zdobení. Tentokrát jsem použila hodně abecedních samolepek, které jsem využila na nápis místa, kde jsme byli a na jméno Molly.Využila jsem snad všechny kolekce českých samolepek kromě té vánoční (ale kdybych se hooodně snažila, určitě bych tam nějakou nalepit dokázala). Dokonce i samolepky s datem jsem využila na obou stranách. Popsala jsem pouze pár kartičku z kolekce Každý den. Když jsem všechno hezky nazdobila, přišla práce na vkládání fotografii do kapes. A voalá je hotovo.Tak co říkáte na moji dvoustranu project life?

Přeji vám a vašim mazlíčkům krásný den..

Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738