Publikováno 1 komentář

PROJECT LIFE // Modrá je dobrá

Dnešní stránka bude minimalistická a modrá. Při nahlédnutí na stránky Váš kreativní svět.cz jsem si hned všimla, že jsou krásné sourozenecké balíčky ve slevě a to udalo směr mého tvoření. Znáte to, materiálu je hodně a i malinké popostrčení z čeho bych mohla tvořit občas pomůže. Navíc jsou v balíčku přidané nové sourozenecké samolepky.

Stránka mi navazuje na předchozí a tak se stalo, že úvodní kartička/fotka je ve velikosti 3×4. To mi nějak nevadilo, přidala jsem samolepku kaktusů a na ní nalepila ještě název měsíce z aršíku měsíců 2018. Fotku jsem si ještě podlepila kartičkou z kolekce Bráchové. Takto jsem si podlepila všechny fotky. Aby ale všude nebyla jen srdíčka, tak jsem na podlepení použila i modrý papír (dvě prostřední fotky v prostřední části). Jako výplňovou jsem použila kartičku se srdíčky. Je však nalepena na bílé čtvrtce a ukrývá další várku fotek.

Místo na velkou kartičku jsem tedy zaplnila textovou. Text jsem si napsala kolem modrého středu, do kterého jsem si nalepila slovo z jarního aršíku kartonových slov (jsou boží). Jak tak na to koukám, ona vlastně je i kartičkou úvodní, protože jsem na ní pomocí mintové abecedy napsala hlavní bod této stránky. Moc se mi líbí, jak se kolekce dají krásně kombinovat, taky to tak máte?

Přeskočím středovou část, kde jsou hlavně fotky. Na dolní část stránky jsem použila opět kartičky z kolekce Bráchové k podlepení fotek a napsání textu. Navíc jsem vše doplnila o relativně nové samolepky k těmto kolekcím. Ač se mohou zdát stejné, tak jsem si je objednala z každé kolekce (ano, mám tři aršíky skoro se stejnými hesly). Ona totiž většina hesel se dá krásně opakovat a potom jsem moc ráda, že jsme tam zohledněny i my holky :).

Jednu tmavou fotku jsem se snažila zesvětlit opět pomocí slova z jarní kolekce. Ano, v létě používám věci z jarní kolekce na tvoření podzimní stránky a moc mě to baví :).  Jak tak přemýšlím, tak si slova a kytičky ještě jednou objednám, vždy se hodí.

To je pro dnešek vše, přeji krásné tvoření.

Ajka

Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

1 komentář u „PROJECT LIFE // Modrá je dobrá

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738