Publikováno Napsat komentář

PROJECT LIFE // Každý den

Určitě jste si všimli nové kolekce Každý den. Nejprve se mi zdála trochu strakatá, ale čím déle jsem se na ní koukala, tak tím víc se mi to líbilo. Na tuto stránku jsem však použila hlavně kartičky s hesly a srdíčky. Poslední dobou jim začínám přicházet na chuť. Jelikož Barča nám připravila i novinku v podobě Českých papírových ozdob (vystřihovánek 🙂 ), nemohla chybět ani ta. Bohužel jsem je nevyfotila předem, protože po použití nůžek není zbytek aršíku reprezentativní.
Výsledná stránka je opět světlá, na kartičkách jsou jemná růžová a modrá v kombinaci se šedou. Kromě nalepovacích písmenek a pár enamelek jsem použila pouze materiál z VKS. Opravdu toho k tvoření moc nepotřebujete.

Kompletní stránka.
A jak jsem zdobila? Z vystřihovacího aršíku jsem použila malou vlaječku, několik hesel, štítků a srdíček. Z kartiček samotných jsem také použila hesla a posloužily i jako podklad. Na stránce je navíc i jedna ukrytá fotka, která čeká jen na vytažení.
Titulní kartička, enamelky navazují na středové kolečko.
Vlaječka z České papírové ozdoby.
Hláška z aršíku podlepená kartičkou a nařízlé srdíčko. Štítek z téhož aršíku doplněný puffy srdíčkem (původní vhodné barvy došla).

Opět zdobení z vystřihovánky. Moc se mi líbí srdíčka přicvaklá sešívačkou.

Vysouvací kartička. Rostřihla jsem ji, nalepila fotku a sešívačkou přidala na zadní stranu modrý proužek. Zároveň to vypadá, že přišitý je nápis.
 
Vystřižením hesel z kartiček jsem si přenesla název kolekce i na stránku.
Už jste použili tuto kolekci nebo něco z novinek?
Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738