Publikováno Napsat komentář

PROJECT LIFE // I podzim má šťávu :)


Tentokrát jsem měla představu celkem jasnou, udělat podzimní stránku z konce září. Celkem mě pak překvapilo, že vlastně nemám podzimní kartičky, jen jednu podzimní vystřihovánku. Naštěstí mám celkem neutrální barevné kartičky kolekce Má to šťávu, které se mi hodí k barevnosti fotek. S výsledkem jsem spokojená, hlavně s použitím štítků.

Při prvním pohledu je vidět, že jsem použila nápis z úvodní kartičky kolekce Skvělej den. Spolu s podkladovou kartičkou mi barevně ladí ke švestkám, o kterých je horní třetina stránky. Do prostřední části jsem poskládala aktivity a jak by to mohla být podzimní stránka bez barevného listí?

Hotová stránka.

Pár hesel z vystřihovánky, které si můžete poskládat dle libosti.
Samolepkové vlaječky jsem si podlepila papírem a horní vlaječku navíc 3D páskou. Jsou z aršíku samolepek Jaro a Ahoj léto!.

Jak je vidět, líbí se mi používání štítků a vlaječek.

Fotka s ovečkami je opět podlepena 3D páskou. Tato kombinace štítků se mi líbí nejvíce.

Po zhotovení stránky mi z vystřihovánky zbylo jen pár hesel a jedna vlaječka. Použila jsem materiál, ze tří ročních období a krásně se doplňuje. Nepotřebovala jsem to už ničím dalším zdobit, takhle je to stránka čistě z Barčiných produktů. Jak málo materiálu stačí k radosti :).

Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738