Publikováno Napsat komentář

PŘÁNÍČKO // Kočičí narozeniny Caspera


Že kočičky neslaví narozeniny? Jasně, že slaví 🙂 Minimálně je slavíme my, jako jejich páníčkové. Ikdyž může mít kočka páníčka? Spíš si panuje ona nám, že?

Casper je ta naše. Ptáte se proč mám tedy růžové přání? Casper měl být kluk. No, dopadlo to jinak. A měnit mu jméno mi přišlo už pak zvláštní, takže zůstala Casperem, kočička naše. Narozeniny bude mít letos už třetí. Letí to. Kdybyste si ho chtěli prohlédnout trochu víc, ještě s dalšími kousky mého tvoření, kde hraje hlavní roli, můžete zde.

Tohle přání pro něj mám tak trochu do zásoby, ještě si chvilku musí počkat. Je mi jasné, že přání si tak úplně neužije, ale nebojte, budou i dárečky, to je jasný 🙂

Jak jsem se tedy vrhla na tvoření? Použila jsem základ o rozměru 13,5 cm x 13,5 cm, podklad mi tvořila kombinace dvou papírů se vzorem tlapek. Ty najdete zde a zde.

Připravila jsem si fotku Caspera, moje boty, to je jeho obliba. Boty obecně :)) Fotku jsem navrstvila na lehce větší rozměry stejného designu papíru, abych vytvořial fotce rámeček. Po pravé straně jsem rozmístila celou sadu dřevěných výseků srdíček.

Na horní část přání jsme použila jeden z výseků z kolekce papírových výseků Ségry. Je totiž růžová a to jsem potřebovala. Vybrala jsem si tu ve tvaru šmouhy. Má totiž relativně velkou větší plochu a ty jsem mohla použit na otisk razítka, aby bylo zřejmé, že slavíme.

Vnitřní  část přání jsem samozřejmě také dozdobila stejným papírem, který je i na titulní straně přání, doplnila prostor na napsání textu a ještě jedno textové razítko.

A já doufám, že jakmile Casper dostane své dárečky, vrnět si bude 🙂

Krásný den, Erika

Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738